Konkurencyjność w obszarze sprzedaży internetowej jest niezwykle wysoka. Wygrywają Ci, którzy dogłębnie rozumieją zachowania konsumentów.

Nie chcemy, żeby logistyka i decyzje związane z tworzeniem sklepu internetowego spędzały sen z powiek naszych klientów. Po latach doświadczeń naszą usługę możemy określić dwoma słowami: kompleksowy konsulting. Angażujemy się na każdym etapie, żeby zmaksymalizować efekt biznesowy, a odciążyć Ciebie, właściciela biznesu. W każdej naszej realizacji dążymy do tego, aby sklep internetowy szybko uzyskał zwrot z inwestycji i rozpoczął przynosić benefity. Mówiąc wprost: zwiększamy ruch i zyski.

kampania google ads bielsko

Dlaczego warto założyć sklep internetowy z Wertui?

strony internetowe świętokrzyskie

Sprawna koordynacja

Wdrożenie sklepu internetowego to działania od analiz, przez planowanie, aż po tworzenie treści, którymi chętnie zajmiemy się za Ciebie.

strony internetowe świętokrzyskie

Technologiczne wsparcie

Nie zostawimy Cię z decyzjami samodzielnie. Rekomendujemy i wskazujemy najkorzystniejsze platformy dla Twojego biznesu.

strony internetowe świętokrzyskie

Dostosowujemy harmonogram

Rozumiemy, że czasem biznes wymaga szybkiej akcji. Dlatego w naszym portfolio znajdziesz realizacje o różnym stopniu skomplikowania.

strony internetowe świętokrzyskie

Myślimy o klientach

Zanim zaczniemy pracę, dogłębnie poznajemy Twoich klientów, ich przyzwyczajenia i oczekiwania. Wszystko po to, by im odpowiedzieć lub je przewyższyć.

Na to możesz liczyć.

Prowadzenie sklepu w jednym miejscu

Zauważyliśmy, że właściciele firm zdecydowanie lepiej odnajdują się we współpracach, w których mogą powierzyć działania marketingowe jednemu zespołowi. Dlatego zaprojektowaliśmy nasze usługi w taki sposób, żeby dodatkowo pomóc Ci w promocji Twojego sklepu, kiedy będzie gotowy do ujrzenia światła dziennego. Zaplanujemy działania wizerunkowe, sprzedażowe i pozyskamy ruch. Nie musisz się o nic martwić!

Rekomendacje marketingowe

Doskonale znamy triki, które podnoszą efektywność sklepów internetowych. Wiesz, że dzielimy się nimi z każdym naszym klientem? Zależy nam na maksymalizacji zysku naszych partnerów biznesowych, dlatego nie ograniczamy się jedynie do zaprojektowania i wdrożenia sklepu według wytycznych. Zawsze dodajemy od siebie coś, co podnosi wartość sprzedaży lub wpływa na lojalność klienta.

Działania, które rozwinęły biznes naszych klientów

Nie znaleziono wpisów portfolio

Porozmawiajmy o kolejnych krokach

Jeśli zastanawiasz się nad uruchomieniem lub ulepszeniem sklepu internetowego, wypełnij poniższy formularz i oczekuj na kontakt telefoniczny od eksperta Wertui. Oddzwaniamy szybko, przynosimy efekty jeszcze szybciej!    Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Wertui Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Partyzantów 1, 28-100 Busko-Zdrój, tel.: +48 884 81 82 83, mail: biuro@wertui.pl. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji o produktach i usługach oferowanych przez administratora (marketing bezpośredni). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutaj Polityka prywatności


    Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych zawartą w Polityce prywatności.
    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej, informacji handlowych i o treści marketingowej i promocyjnej.