Strona internetowa dla automatyki i robotyki – drimrobotics.eu

  • Marka: Drim Robotics
  • Branża: robotyka przemysłowa, automatyzacja produkcji
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: www.drimrobotics.eu

W jaki sposób zaprezentować online innowacyjne rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki? Przed tym wyzwaniem stanęliśmy tworząc stronę dla Drim Robotics.

Firma dostarcza rozwiązania na każdym etapie budowy zautomatyzowanego procesu produkcyjnego, dając swoim klientom rozwiązania takie jak projektowanie i rozwijanie systemów do automatycznego sterowania maszynami przemysłowymi.

Na co postawiliśmy tworząc stronę dla branży robotyki przemysłowej?

film

Reprezentatywny film w pierwszej sekcji strony

Firma stworzyła film w pełni prezentujący rozwiązania, które dostarcza. Wykorzystaliśmy film na stronie głównej, tak aby przyciągnąć od razu uwagę użytkownika do innowacyjnych rozwiązań Drim Robotics.

ok seo

Elementy graficzne spójne z logo

Do umieszczenia zdjęć i elementów graficznych na stronie wykorzystaliśmy symbol, który znajduje się w logo firmy. Dzięki temu uzyskaliśmy spójność wizualną całej witryny.

menu

Rozbudowane menu strony

W menu znalazły się zakładki z rozwijanymi listami, które kierują do poszczególnych podstron produktowych i usługowych. To rozwiązanie pozwoliło na przejrzyste zaprezentowanie pełnej oferty firmy.

językowa strona

Dwie wersje językowe witryny

Utworzenie strony w wersji polskiej i angielskiej daje firmie możliwość nawiązania współpracy na rynkach zagranicznych i wyjście z ofertą do firm spoza Polski.

youtube seo

Filmy na stronie

Wykorzystaliśmy filmy umieszczone na kanale Youtube firmy, które dodaliśmy w sekcjach na stronie. Dzięki temu użytkownik przeglądający witrynę może lepiej zrozumieć prezentowane rozwiązania.

agencja marketingu internetowego

Historie zadowolonych klientów

Powstała specjalna zakładka Historie sukcesu, w której umieszczone są wpisy omawiające udane współprace Drim Robotics ze swoimi klientami.

Projekt strony internetowej dla Drim Robotics to przykład skutecznego wykorzystania nowoczesnych narzędzi wizualnych i treściowych do prezentacji innowacyjnych rozwiązań w branży robotyki przemysłowej i automatyzacji produkcji. Poprzez zastosowanie spójnych elementów graficznych nawiązujących do logo i prezentacji oferty w rozbudowanym menu, udało się stworzyć atrakcyjną i funkcjonalną stronę, która przyciąga uwagę użytkowników.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer dla obiektu noclegowego – Sky Roof Apartments

Wirtualny spacer dla branży hotelowej to idealna okazja do zapoznania się przez potencjalnych gości z ofertą pokoi hotelowych czy apartamentów. To również szansa, by pokazać każdy kąt pomieszczenia i zainteresować użytkownika swoją realną ofertą. Tak jest w przypadku Sky Roof Apartments. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Prezentacja oferty Wirtualny spacer po różnych apartamentach pozwala użytkownikowi […]

Sprawdź to

Strona dla hurtowni szkła – amberglass.pl

Nasza współpraca przy tworzeniu strony amberglass.pl przebiegała w kilku kluczowych etapach: Etap 1 – Planowanie i projektowanie Zrozumienie celów klienta Pierwszym krokiem było zrozumienie celów i potrzeb klienta. AMBER-GLASS, będąc hurtownią i producentem szkła z 30-letnim doświadczeniem, potrzebowało strony, która nie tylko prezentowałaby ich produkty w atrakcyjny sposób, ale również umożliwiała łatwe nawigowanie po różnych […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po wnętrzu biura – DGE

Spacer po siedzibie firmy, którą zamierzamy odwiedzić lub nawiązać z nią współpracę, może pomóc w zapoznaniu się z udogodnieniami w budynku takimi jak obecność windy czy toalety lub w sprawdzeniu wielkości parkingu przed budynkiem. Firma decydująca się na usługę wykonania wirtualnego spaceru po swojej siedzibie, zwiększa swoją wiarygodność w oczach klientów, pokazuje, że jest transparentna. […]

Sprawdź to