Rozwijaj umiejętności, korzystając z dofinansowania na szkolenia

Czy wiesz, że szkolenia marketingowe i biznesowe pobudzają do twórczej pracy, są w stanie znacząco podnieść zaangażowanie pracowników i są wartością dla Twojej firmy? Wierzymy, że jeśli znalazłeś się na tej stronie, nie musimy dłużej przekonywać Cię o ich zasadności. Aby ułatwić naszym klientom rozwój przedsiębiorstw, wprowadziliśmy ofertę szkoleń z dofinansowaniem – częściowym lub całkowitym – i zbudowaliśmy solidną bazę ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasze szkolenia są doceniane przez organizacje branżowe – posiadamy certyfikat jakości usług szkoleniowych SUS 2.0 oraz od 2017 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

szkolenia biznesowe dla firm
szkolenia biznesowe dla firm
pozycjonowanie stron internetowych świętokrzyskie

Zobacz, jakie szkolenia organizujemy

szkolenia dla firm

Szkolenia marketingowe

Pigułka wiedzy o rozwoju biznesu zawarta w kilku godzinach szkolenia i materiałach dodatkowych. Dla wszystkich, którzy chcą sięgać po więcej.

szkolenia marketingowe

Szkolenia z social mediów

Kompendium wiedzy i zajęcia praktyczne, po których rozwiniesz firmowe social media. Facebook, Linkedin, Instagram - praca w social mediach stanie się prosta!

szkolenia dla firm

Szkolenia z rozwoju firmy

Porządek w finansach firmy, narzędzia Google do codziennej pracy, skuteczna strategia marketingowa na pozyskanie klientów, zarządzanie pracownikami - prowadzenie firmy od teraz stanie się prostsze!

pozycjonowanie stron internetowych bielsko

Szkolenia księgowe

Liczby pokazane w efektywny i w efektowny sposób. Księgowość jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

agencja marketingowa bielsko

Szkolenia beauty

Mistrzynie w swoim fachu dzielą się tajnikami pracy w sektorze beauty. Od wskazówek technicznych, po budowanie relacji z klientkami.

sklepy internetowe świętokrzyskie

Szkolenia na zamówienie

Nie widzisz oferty odpowiedniej dla Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami, zaproponujemy Ci szkolenie dedykowane.

Nasi trenerzy.

szkolenia biznesowe dla firm
Łukasz Kaplita

Dyrektor ds. rozwoju w BNI na Śląsku, prezes Silesia Start Up, współwłaściciel wypożyczalni FIRST CAR, Wiceprezes Zarządu w Wertui

szkolenia biznesowe dla firm
Joanna Mączka

Działa w branży beauty jako trener biznesu i praktyk marketingu od ponad 20 lat.

szkolenia biznesowe dla firm
Adam Grzesik

Przedsiębiorca, konsultant i ekspert w układaniu firm pod kątem zwiększenia i zapewnienia zysków.

szkolenia biznesowe dla firm
Marcin Kwintkiewicz

Prowadzi własną firmę Kwintesencję, która szkoli i obsługuje firmy w zakresie komunikacji biznesowej.

Jak skorzystać ze szkolenia?

Sprawdzamy, ile dofinansowania możesz uzyskać

Zanim zadeklarujesz się, że chcesz wziąć udział w szkoleniu, sprawdzamy na jakie dofinansowanie możesz liczyć. Jeśli jego kwota nie będzie dla Ciebie zadowalająca, możesz zrezygnować z dalszych kroków – wysłanie zapytania nie jest wiążące.

szkolenia marketingowe dla firm

Pomagamy załatwić wszystkie formalności

Nie musisz się niczym martwić! Świadczymy wsparcie w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie zarówno w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, jak i Bazy Usług Rozwojowych. Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania jest bezpłatne – oczekujemy jedynie, że jeśli uzyskasz dofinansowanie, weźmiesz udział w interesującym Cię szkoleniu z naszej oferty. Wysokość dofinansowania w zależności od programu i regionu może być różna. Najczęściej jest to 100% dofinansowania w przypadku mikro przedsiębiorców (w ramach KFS) oraz 80% (w ramach Bazy Usług Rozwojowych).

szkolenia marketingowe dla firm

Gratulacje! Otrzymałeś dofinansowanie

Wysokość dofinansowania zależna jest od tego, jakie aktualnie programy funkcjonują w Twoim powiecie lub województwie, jaki masz status przedsiębiorstwa, oraz czy zatrudniasz pracowników. Pozyskujemy środki na szkolenia, które są zgodne z wykonywaną przez Ciebie działalnością gospodarczą.

szkolenia marketingowe dla firm

Bierzesz udział w szkoleniu

Pozstawiamy Ciebie i Twój zespół pod opieką wykwalifikowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Każda z osób, z którą współpracujemy ma za sobą setki godzin na salach szkoleniowych, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i cennymi branżowymi wskazówkami.

szkolenia biznesowe dla firm

Składasz dokumenty do rozliczenia szkolenia

Nie zostawiamy Cię bez opieki aż do samego końca procesu szkoleniowego. Pomagamy w opracowaniu dokumentacji, która jest potrzebna do otrzymania dofinansowania (częściowego lub pełnego). Wiemy, jakie dokumenty są potrzebne, jak je wypełnić i na co zwrócić uwagę, aby wszystko przebiegło bez najmniejszych przeszkód.

szkolenia biznesowe dla firm

Sprawdzamy, ile dofinansowania możesz uzyskać

Pomagamy załatwić wszystkie formalności

Gratulacje! Otrzymałeś dofinansowanie

Bierzesz udział w szkoleniu

Składasz dokumenty do rozliczenia szkolenia

Rozwijanie umiejętności pracowników to najlepsza inwestycja

A staje się jeszcze lepsza, kiedy ponosisz za nie ułamek kosztów. Takie są właśnie szkolenia z Wertui – skuteczne i atrakcyjne biznesowo.

Uczestnicy o naszych szkoleniach

Chcesz wiedzieć, jakie szkolenia możemy zrealizować dla Twojej firmy?

Jeśli chcesz podnieść kwalifikacje Twojego zespołu, wypełnij poniższy formularz i oczekuj na kontakt telefoniczny od eksperta Akademii Wertui. Oddzwaniamy szybko, szkolimy jeszcze skuteczniej!
  Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Wertui Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Żeromskiego 26, 28-100 Busko-Zdrój, tel.: +48 884 81 82 83, mail: biuro@wertui.pl. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji o produktach i usługach oferowanych przez administratora (marketing bezpośredni). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutaj Polityka prywatności

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.


  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych zawartą w Polityce prywatności.
  Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej, informacji handlowych i o treści marketingowej i promocyjnej.

  Bezpośredni kontakt

  Wolisz skontaktować się z nami osobiście? Świetnie! Poniżej znajdziesz niezbędne dane. Do usłyszenia!