Sklep internetowy dla ehydraulikonline.pl

  • Marka: eHydraulik
  • Branża: sprzedaż produktów hydraulicznych
  • Działania: sklep internetowy
  • Adres strony www: www.ehydraulikonline.pl

P.U.H. Hydraulik to znany w swojej okolicy sklep stacjonarny specjalizujący się w sprzedaży produktów hydraulicznych, takich jak kotły, pompy ciepła, armatura instalacyjna, grzejniki, artykuły instalacyjne. Pan Radosław, właściciel, postanowił rozwijać swój biznes i rozszerzyć działalność na sprzedaż online. Ponieważ miał sklep internetowy, zdecydował się skorzystać z naszej usługi Kampanii Testowej w Google ADS, dzięki której przygotowaliśmy analizę i strategię marketingową dopasowaną do potrzeb oraz branży klienta.

Dzięki przeprowadzonym działaniom nasi specjaliści przygotowali skrupulatną strategię marketingową, która jako najważniejszy punkt wskazała stworzenie nowej strony internetowej. Decyzja ta wynikała z analizy, która pokazała, że strona klienta jest chaotyczna i niedopracowana. Użytkownik rezygnował z zakupu, ponieważ nawigacja po kategoriach była utrudniona, a sam proces zakupowy za mało intuicyjny.

Tworząc nową stronę internetową, postanowiliśmy skupić się na aspekcie intuicyjności oraz ułatwieniu nawigacji po kategoriach. Design strony został odświeżony, a na sklepie uwzględniliśmy sekcje z treściami, których brakowało w poprzedniej wersji. Zawarliśmy w nich informacje, których szukają użytkownicy w celu dokonania zakupu.

Przy tworzeniu tego sklepu internetowego kluczowe były dla nas:

seo

Funkcjonalny design strony

Tworząc nową stronę sklepu, skupiliśmy się na stworzeniu przejrzystego, estetycznego i intuicyjnego dla użytkownika wyglądu.

agencja marketingowa bielsko

Nawigacja po kategoriach

Wdrożyliśmy przejrzystą nawigację po kategoriach produktów, co ułatwia klientom szybkie odnajdywanie potrzebnych produktów.

agencja marketingowa bielsko

Zaawansowana wyszukiwarka Ajax

Na stronie znajduje się wyszukiwarka, umożliwiająca szybkie znalezienie produktów na podstawie konkretnych parametrów.

przepływ informacji

Integracja z systemem magazynowym

Zintegrowaliśmy stronę z systemem magazynowym klienta, co pozwala na efektywniejszą obsługę sklepu internetowego.

sklep

Intuicyjny proces zakupowy

Poprawiliśmy proces zakupowy, eliminując wszelkie zbędne kroki i tworząc go bardziej klarownym dla użytkowników.

Oprócz aspektów, na których najbardziej zależało klientowi, strona została zoptymalizowana pod SEO, jest responsywna i wygodna do korzystania na urządzeniach mobilnych. W obrębie witryny jest jasno wskazany kontakt do sklepu oraz najważniejsze informacje, jakich potrzebuje potencjalny klient.

Nowa strona internetowa dla sklepu eHydraulik przekształciła nieintuicyjną platformę w estetyczny i funkcjonalny sklep internetowy zaprojektowany zgodnie z zasadami UX i UI oraz przyniosła znaczący wzrost w sprzedaży online. Dzięki usługom naszej agencji marketingowe eHydraulik może teraz rozwijać bazę klientów, zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer dla obiektu noclegowego – Sky Roof Apartments

Wirtualny spacer dla branży hotelowej to idealna okazja do zapoznania się przez potencjalnych gości z ofertą pokoi hotelowych czy apartamentów. To również szansa, by pokazać każdy kąt pomieszczenia i zainteresować użytkownika swoją realną ofertą. Tak jest w przypadku Sky Roof Apartments. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Prezentacja oferty Wirtualny spacer po różnych apartamentach pozwala użytkownikowi […]

Sprawdź to

Strona dla hurtowni szkła – amberglass.pl

Nasza współpraca przy tworzeniu strony amberglass.pl przebiegała w kilku kluczowych etapach: Etap 1 – Planowanie i projektowanie Zrozumienie celów klienta Pierwszym krokiem było zrozumienie celów i potrzeb klienta. AMBER-GLASS, będąc hurtownią i producentem szkła z 30-letnim doświadczeniem, potrzebowało strony, która nie tylko prezentowałaby ich produkty w atrakcyjny sposób, ale również umożliwiała łatwe nawigowanie po różnych […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po wnętrzu biura – DGE

Spacer po siedzibie firmy, którą zamierzamy odwiedzić lub nawiązać z nią współpracę, może pomóc w zapoznaniu się z udogodnieniami w budynku takimi jak obecność windy czy toalety lub w sprawdzeniu wielkości parkingu przed budynkiem. Firma decydująca się na usługę wykonania wirtualnego spaceru po swojej siedzibie, zwiększa swoją wiarygodność w oczach klientów, pokazuje, że jest transparentna. […]

Sprawdź to