FAQ

Oferujemy darmowy audyt SEO w ramach konsultacji "Zamów konsultację". Bardziej szczegółowy audyt dotyczący strony internetowej zaczyna się od 1500 zł.

Koszt wirtualnego spaceru jest uzależniony od ilości panoram, jaka będzie wymagana do pokazania wnętrza Twojego biznesu i zaczyna się od 900 zł. Szczegółowa wycena znajduje się w Cenniku.

Wirtualny spacer daje możliwość zaprezentowania realnego wnętrza i wyposażenia firmy, bez konieczności fizycznej obecności. Jeżeli obsługujesz klientów spoza swojego regionu, możesz łatwo zaprosić ich do zapoznania się z Twoimi wnętrzami w dowolnym momencie. Spacer wirtualny nie tylko wzmacnia Twoją pozycję rynkową, ale również potwierdza obecność i buduje wizerunek Twojego biznesu.

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ jest to uzależnione od branży, grup docelowych, regionu, gdzie chcemy promować i sprzedawać nasze produkty/usługi. Dla niektórych firm wystarczy landing page, a w niektórych przypadkach wymagana jest rozbudowana strona internetowa. W takiej sytuacji konieczne jest spotkanie z klientem i lepsze poznanie jego biznesu i oczekiwań.

Przed rozpoczęciem tworzenia sklepu internetowego konieczne jest, aby klient podał nam przykłady 2-3 sklepów, które mu się podobają oraz określił potrzebne dodatkowe funkcje, metody płatności i dostawy. Potrzebujemy też regulaminów i polityk prywatności. Po zebraniu tych informacji zaczynamy od projektu strony głównej, a następnie tworzymy pozostałe podstrony i karty produktów. Dalej zajmujemy się programowaniem, dodawaniem treści i produktów - jeśli klient dostarczy plik CSV, możemy zaimportować produkty za niego. Na końcu sprawdzamy wszystko i uczymy klienta, jak zarządzać sklepem.

Nie da się dokładnie określić kosztów kampanii Google Ads, ponieważ zależą od takich czynników jak sezonowość, konkurencja, lokalizacja i typ reklam. Zazwyczaj opłata za obsługę zaczyna się od 1000 zł netto, a sama kwota może się zmieniać w zależności od wielkości budżetu na reklamę.

Dzięki kampanii Google Ads zyskujesz szybszą widoczność w internecie, a także możliwość sprzedaży już w dniu uruchomienia kampanii. Google Ads jest dobrym wsparciem działań SEO.

W ramach kampanii testowej konfigurujemy narzędzia analityczne jak Google Analytics, by mierzyć konwersje. Startujemy z kampanią Google Ads, dostosowując ją do profilu działalności Twojej firmy. Zapewniamy dostęp do interaktywnego raportu, który umożliwia śledzenie postępów kampanii 24/7. Twoja firma będzie pod opieką dedykowanego koordynatora, zapewniającego stały kontakt i wsparcie. Po pierwszym tygodniu analizujemy wyniki, optymalizujemy działania i kontynuujemy kampanię, by osiągać lepsze wyniki. Na koniec kampanii dostarczamy szczegółowy raport wraz z rekomendacjami i minimum dwoma rozwiązaniami na przyszłość wyjaśniając, które kanały marketingowe i strategie były najskuteczniejsze.

Dzięki kampanii testowej zyskujesz rzetelną odpowiedź na pytanie jak poprowadzić swoje działania marketingowe w wyszukiwarce Google, oraz jak powinna wyglądać Twoja strona www. Odpowiedzi są oparte na ruchu oraz działaniach Twoich docelowych klientów, a nie tylko na podstawie narzędzi analitycznych.

Audyt strony internetowej zawiera analizę: optymalizacji technicznej, wydajności, widoczności strony w Google oraz jej przystosowania do użytkowników. Wskazuje błędy na stronie, które mogą powodować obniżenie pozycji w Google. Przedstawia widoczność strony internetowej oraz frazy, które powodują ruch na stronie. Odpowiada na pytanie co należy poprawić na stronie, żeby skutecznie prowadzić działania marketingowe. Zawiera zalecenia, które można wykorzystać we współpracy z działem marketingu.

W pierwszej części audytu strona jest badana przez zewnętrzne, dedykowane analizatory i wskazywane są błędy, które mogą skutkować obniżeniem pozycji strony. Następnie sprawdzana jest widoczność witryny w przeglądarce Google, jej trend w czasie działania strony oraz frazy, na które strona jest widoczna w wyszukiwarce. Przedstawiane są frazy, które już dają ruch na stronie, a także frazy dobrze rokujące (które nie są jeszcze na tyle widoczne w wyszukiwarce, żeby generować ruch). Ostatnią częścią audytu jest analiza UX/UI strony, czyli sprawdzenie, w jakim stopniu witryna jest dostosowana do użytkowników oraz ścieżki klienta.

Kampania testowa Google Ads od Wertui jest dedykowana firmom, które chcą sprawdzić zainteresowanie swoimi produktami lub usługami w internecie. Dotyczy to przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają reklamę w sieci, jak i tych, które chcą zwiększyć swoją efektywność i zasięg w internecie.

Optymalizacja strony internetowej jest potrzebna, gdy chcesz poprawić jej widoczność w wyszukiwarkach, zwiększyć ruch na stronie oraz poprawić doświadczenie użytkowników (UX). Jest to szczególnie ważne, gdy zauważysz spadek liczby odwiedzin lub konwersji, co może wskazywać na problemy z wydajnością lub dostosowaniem do wymagań wyszukiwarek.

Optymalizacja strony internetowej polega na dostosowywaniu jej elementów, takich jak treść, struktura czy szybkość ładowania do lepszego odbioru przez wyszukiwarki oraz samych użytkowników. Dzięki temu stronę łatwiej znaleźć w wynikach wyszukiwania, przyciągając więcej odwiedzających i potencjalnych klientów.

Kampania testowa Google Ads od Wertui to rozwiązanie, które pozwala firmom na sprawdzenie skuteczności ich reklam w internecie. Trwa ona około 50-60 dni, umożliwiając zebranie danych i ocenę efektywności promocji, a kończy ją raport zawierający rekomendacje dalszych działań marketingowych.

Najważniejsze jest aby usunąć z pomieszczeń wszystkie przedmioty, których nie chcemy pokazywać w wirtualnym spacerze. Dodatkowo, warto otworzyć drzwi do wszystkich wnętrz, włączyć światła, wyłączyć ekrany monitorów, usunąć z widoku rzeczy prywatne. Mile widziane jest zadbanie o estetykę i porządek, aby jak najlepiej uwiecznić obraz naszej przestrzeni.

Miejsce wyświetlania się reklam jest zależne od rodzaju wybranej kampanii. Wyróżniamy kampanię w sieci wyszukiwania, reklamy display/graficzne, reklamy produktowe, kampanię wideo.

Wpływ na cenę pozycjonowania ma wiele czynników m.in. zakres działań, historia domeny, konkurencyjność i specyfikacja branży, jakość strony. Dokładna cena działań SEO zostaje określona w momencie przygotowania indywidualnej oferty prowadzenia kampanii.

Tak, posiadanie zakładki blog w witrynie www pozwala w pełni wykorzystać możliwości SEO oraz pozyskiwać i pozycjonować frazy kluczowe.

Tak, nasi klienci mają możliwość tworzenia własnych wpisów blogowych, jednak wymagają one konsultacji ze specjalistą SEO, który odpowiednio zoptymalizuje i przygotuje treść do publikacji.

Jeśli witryna wymaga optymalizacji pod kątem SEO to proponujemy oraz wdrażamy rozwiązania, które pozwolą osiągać lepsze wyniki.

Słowa kluczowe to wyrazy lub frazy, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę internetową w celu znalezienia informacji na dany temat. W kontekście SEO, słowa kluczowe są używane do określenia tematyki strony internetowej i pomagają w jej lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania.

Głównym zamysłem SEO jest wypozycjonowanie marki/firmy na określone słowa kluczowe, które wpisują użytkownicy poszukując danych produktów bądź usług. Jednak SEO oznacza również więcej ruchu organicznego na stronie, zwiększenie świadomości marki, poprawa konwersji, dłuższe zatrzymanie użytkownika, poprawa wizerunku marki, zwiększenie sprzedaży czy nawet zbudowanie grona powracających użytkowników.

Tak, SEO jest bardzo ważne dla sukcesu witryny internetowej i biznesu online. Dzięki SEO można poprawić widoczność witryny w wynikach organicznych, a co za tym idzie, przyciągnąć więcej potencjalnych klientów i zwiększyć ruch na stronie. Ponadto, przeprowadzanie działań SEO może pomóc w poprawie jakości strony internetowej poprzez optymalizację treści, struktury i innych czynników, co z kolei może zwiększyć zaangażowanie użytkowników i poprawić konwersje. W dzisiejszych czasach, gdy większość ludzi korzysta z wyszukiwarek internetowych, a konkurencja w Internecie jest coraz większa, SEO jest kluczowe dla sukcesu witryny internetowej.

Jeśli chcemy, aby wyniki SEO były skuteczne i długotrwałe to musimy pamiętać, że pozycjonowanie jest procesem ciągłym i trwającym dłużej niż jednorazowa kampania reklamowa. Należy pamiętać, że SEO posiada kilka składowych, a część z nich to działania czasochłonne, wymagające umiejętnego rozplanowania. Związku z tym  pierwszy okres współpracy jest określany na 6-12 miesięcy prowadzenia działań.

Działania SEO opierają się na wykonaniu audytu strony, optymalizacji witryny, tworzeniu treści na stronę www, regularnej publikacji wpisów blogowych, przygotowaniu i publikacji artykułów sponsorowanych, linkbuildingu, monitoringu fraz kluczowych oraz wiele więcej.