FAQ

Kampania testowa Google Ads od Wertui jest dedykowana firmom, które chcą sprawdzić zainteresowanie swoimi produktami lub usługami w internecie. Dotyczy to przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają reklamę w sieci, jak i tych, które chcą zwiększyć swoją efektywność i zasięg w internecie.

Optymalizacja strony internetowej jest potrzebna, gdy chcesz poprawić jej widoczność w wyszukiwarkach, zwiększyć ruch na stronie oraz poprawić doświadczenie użytkowników (UX). Jest to szczególnie ważne, gdy zauważysz spadek liczby odwiedzin lub konwersji, co może wskazywać na problemy z wydajnością lub dostosowaniem do wymagań wyszukiwarek.

Optymalizacja strony internetowej polega na dostosowywaniu jej elementów, takich jak treść, struktura czy szybkość ładowania do lepszego odbioru przez wyszukiwarki oraz samych użytkowników. Dzięki temu stronę łatwiej znaleźć w wynikach wyszukiwania, przyciągając więcej odwiedzających i potencjalnych klientów.

Kampania testowa Google Ads od Wertui to rozwiązanie, które pozwala firmom na sprawdzenie skuteczności ich reklam w internecie. Trwa ona około 50-60 dni, umożliwiając zebranie danych i ocenę efektywności promocji, a kończy ją raport zawierający rekomendacje dalszych działań marketingowych.

Najważniejsze jest aby usunąć z pomieszczeń wszystkie przedmioty, których nie chcemy pokazywać w wirtualnym spacerze. Dodatkowo, warto otworzyć drzwi do wszystkich wnętrz, włączyć światła, wyłączyć ekrany monitorów, usunąć z widoku rzeczy prywatne. Mile widziane jest zadbanie o estetykę i porządek, aby jak najlepiej uwiecznić obraz naszej przestrzeni.

Miejsce wyświetlania się reklam jest zależne od rodzaju wybranej kampanii. Wyróżniamy kampanię w sieci wyszukiwania, reklamy display/graficzne, reklamy produktowe, kampanię wideo.

Wpływ na cenę pozycjonowania ma wiele czynników m.in. zakres działań, historia domeny, konkurencyjność i specyfikacja branży, jakość strony. Dokładna cena działań SEO zostaje określona w momencie przygotowania indywidualnej oferty prowadzenia kampanii.

Tak, posiadanie zakładki blog w witrynie www pozwala w pełni wykorzystać możliwości SEO oraz pozyskiwać i pozycjonować frazy kluczowe.