FAQ

Najważniejsze jest aby usunąć z pomieszczeń wszystkie przedmioty, których nie chcemy pokazywać w wirtualnym spacerze. Dodatkowo, warto otworzyć drzwi do wszystkich wnętrz, włączyć światła, wyłączyć ekrany monitorów, usunąć z widoku rzeczy prywatne. Mile widziane jest zadbanie o estetykę i porządek, aby jak najlepiej uwiecznić obraz naszej przestrzeni.

Miejsce wyświetlania się reklam jest zależne od rodzaju wybranej kampanii. Wyróżniamy kampanię w sieci wyszukiwania, reklamy display/graficzne, reklamy produktowe, kampanię wideo.

Wpływ na cenę pozycjonowania ma wiele czynników m.in. zakres działań, historia domeny, konkurencyjność i specyfikacja branży, jakość strony. Dokładna cena działań SEO zostaje określona w momencie przygotowania indywidualnej oferty prowadzenia kampanii.

Tak, posiadanie zakładki blog w witrynie www pozwala w pełnij wykorzystać możliwości SEO oraz pozyskiwać i pozycjonować frazy kluczowe.

Tak, nasi klienci mają możliwość tworzenia własnych wpisów blogowych, jednak wymagają one konsultacji ze specjalistą SEO, który odpowiednio zoptymalizuje i przygotuje treść do publikacji.

Jeśli witryna wymaga optymalizacji pod kątem SEO to proponujemy oraz wdrażamy rozwiązania, które pozwolą osiągać lepsze wyniki.

Słowa kluczowe to wyrazy lub frazy, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę internetową w celu znalezienia informacji na dany temat. W kontekście SEO, słowa kluczowe są używane do określenia tematyki strony internetowej i pomagają w jej lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania.

Głównym zamysłem SEO jest wypozycjonowanie marki/firmy na określone słowa kluczowe, które wpisują użytkownicy poszukując danych produktów bądź usług. Jednak SEO oznacza również więcej ruchu organicznego na stronie, zwiększenie świadomości marki, poprawa konwersji, dłuższe zatrzymanie użytkownika, poprawa wizerunku marki, zwiększenie sprzedaży czy nawet zbudowanie grona powracających użytkowników.