Strona internetowa dla JJ Energy Group

  • Marka: JJ Energy Group
  • Branża: energetyczna
  • Działania: strona www
  • Adres strony www: www.jjenergygroup.pl

Wykonując stronę dla JJ Energy Group wyzwaniem była przejrzysta prezentacja zakresu usług oraz realizacji wykonanych przez firmę. Stworzyliśmy ich pierwszą stronę www, która pozwoli rozpocząć działania marketingowe w sieci i tym samym pozyskiwać pierwszych klientów z internetu.

Co wyróżnia tę stronę internetową?

opis

Oferta podzielona na podstrony

Usługi zostały podzielone na te dedykowane klientom indywidualnym oraz firmom. Każda z usług została wyodrębniona jako osobna podstrona i zaprezentowana w klikalnym kafelku. Uzyskaliśmy dzięki temu przejrzystą prezentację zakresu działalności firmy, po której użytkownik może się intuicyjnie poruszać.

mapa

Realizacje zaznaczone na mapie

Utworzyliśmy interaktywną mapę Polski, która zawiera punkty z oznaczeniem wykonanych zleceń. Każda z realizacji umieszczona jest na dedykowanej podstronie. Istnieje też możliwość wyszukiwania realizacji po ich rodzaju i województwie. Taka funkcjonalność wzbogaciła wizualnie stronę i pokazała bogate portfolio firmy, co przekłada się na jej większą wiarygodność jako rzetelnego wykonawcy.

agencja marketingowa bielsko

Formularz współpracy

Na stronie stworzyliśmy dedykowany formularz, przez który można wysyłać szczegółową wiadomość dotyczącą chęci współpracy jako podwykonawca, zlecenia wykonania usług lub też współpracy biznesowej.

slider

Slider z klikalną animacją

Dla przyciągnięcia uwagi użytkownika przygotowaliśmy na stronie głównej elementy graficzne, które po kliknięciu wyświetlają szczegóły oferty. Dzięki temu strona jest interesująca wizualnie i zatrzymuje użytkownika na dłużej.

film

Film prezentujący usługi firmy

Strona główna została wzbogacona o sekcję z filmem prezentującym usługi JJ Energy Group. Pozwala to na budowanie zaangażowania użytkowników odwiedzających stronę, jak również budowę świadomości marki i zwiększanie jej wiarygodności.

Profesjonalna i efektowna strona internetowa dla branży energetycznej to klucz do właściwej prezentacji biznesu i pozyskiwania klientów z sieci. Zdobycie zaufania potencjalnych partnerów i klientów jest możliwe dzięki dobrze zaprezentowanej ofercie, łatwej opcji kontaktu z firmą oraz szczegółowej prezentacji portfolio. To wszystko uwzględniliśmy tworząc stronę dla JJ Energy Group, dzięki czemu witryna jest przygotowana do dalszych działań marketingowych.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Strona internetowa dla Centrum Stomatologii Małgorzata Rybicka

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Prywatnego Centrum Stomatologii Małgorzaty Rybickiej. Naszym zadaniem było przekształcenie starej, przestarzałej witryny w nowoczesny i estetyczny serwis, który oddaje profesjonalizm i szeroki zakres usług oferowanych przez klinikę. Nowa strona miała być nie tylko wizytówką marki, ale także narzędziem do pozyskiwania nowych pacjentów. Główne elementy projektu Logo Stworzyliśmy nowe […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla Silesia Start Up

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Silesia Start Up – dynamicznej przestrzeni coworkingowej, która oferuje między innymi nowoczesne biura, stanowiska biurowe oraz salę konferencyjną do wynajmu zarówno krótko-, jak i długoterminowego. Potrzeba stworzenia nowej strony wynikła z rozwoju firmy i konieczności przedstawienia pełnej oferty w atrakcyjny i użyteczny sposób. Klientowi zależało również na prezentacji […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po salonie meblowym – Bydgoskie Meble

Wirtualny spacer to nowoczesne narzędzie, które może znacząco zwiększyć atrakcyjność i zasięg salonu meblowego. Dzięki niemu klienci mogą w wygodny sposób zwiedzać sklep wirtualnie, odkrywając oferowane produkty i aranżacje bez konieczności wychodzenia z domu. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Pełna interaktywność i dostępność 24/7 Wirtualny spacer umożliwia klientom zwiedzanie salonu meblowego w dowolnym momencie, bez […]

Sprawdź to