Strona internetowa dla JJ Energy Group

  • Marka: JJ Energy Group
  • Branża: energetyczna
  • Działania: strona www
  • Adres strony www: www.jjenergygroup.pl

Wykonując stronę dla JJ Energy Group wyzwaniem była przejrzysta prezentacja zakresu usług oraz realizacji wykonanych przez firmę. Stworzyliśmy ich pierwszą stronę www, która pozwoli rozpocząć działania marketingowe w sieci i tym samym pozyskiwać pierwszych klientów z internetu.

Co wyróżnia tę stronę internetową?

opis

Oferta podzielona na podstrony

Usługi zostały podzielone na te dedykowane klientom indywidualnym oraz firmom. Każda z usług została wyodrębniona jako osobna podstrona i zaprezentowana w klikalnym kafelku. Uzyskaliśmy dzięki temu przejrzystą prezentację zakresu działalności firmy, po której użytkownik może się intuicyjnie poruszać.

mapa

Realizacje zaznaczone na mapie

Utworzyliśmy interaktywną mapę Polski, która zawiera punkty z oznaczeniem wykonanych zleceń. Każda z realizacji umieszczona jest na dedykowanej podstronie. Istnieje też możliwość wyszukiwania realizacji po ich rodzaju i województwie. Taka funkcjonalność wzbogaciła wizualnie stronę i pokazała bogate portfolio firmy, co przekłada się na jej większą wiarygodność jako rzetelnego wykonawcy.

agencja marketingowa bielsko

Formularz współpracy

Na stronie stworzyliśmy dedykowany formularz, przez który można wysyłać szczegółową wiadomość dotyczącą chęci współpracy jako podwykonawca, zlecenia wykonania usług lub też współpracy biznesowej.

slider

Slider z klikalną animacją

Dla przyciągnięcia uwagi użytkownika przygotowaliśmy na stronie głównej elementy graficzne, które po kliknięciu wyświetlają szczegóły oferty. Dzięki temu strona jest interesująca wizualnie i zatrzymuje użytkownika na dłużej.

film

Film prezentujący usługi firmy

Strona główna została wzbogacona o sekcję z filmem prezentującym usługi JJ Energy Group. Pozwala to na budowanie zaangażowania użytkowników odwiedzających stronę, jak również budowę świadomości marki i zwiększanie jej wiarygodności.

Profesjonalna i efektowna strona internetowa dla branży energetycznej to klucz do właściwej prezentacji biznesu i pozyskiwania klientów z sieci. Zdobycie zaufania potencjalnych partnerów i klientów jest możliwe dzięki dobrze zaprezentowanej ofercie, łatwej opcji kontaktu z firmą oraz szczegółowej prezentacji portfolio. To wszystko uwzględniliśmy tworząc stronę dla JJ Energy Group, dzięki czemu witryna jest przygotowana do dalszych działań marketingowych.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer po sali weselnej – Dworek Stara Cynkownia

Poszukiwanie sali weselnej lub przestrzeni eventowej jest często żmudnym procesem i wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i pieniędzy na dojazdy, aby móc zapoznać się z danym pomieszczeniem. Wirtualny spacer w tym wypadku jest bardzo komfortowym rozwiązaniem, które pozwala obejrzeć salę bez wychodzenia z domu. Tak jest w przypadku Dworku Stara Cynkownia. Co wyróżnia ten wirtualny […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla sali zabaw Koko Planeta Łobuziaków

Kiedy zwróciła się do nas klientka, prowadząca salę zabaw Koko Planeta Łobuziaków, wyraźnie wyznaczyła nam cel: odświeżenie internetowej obecności. Dotychczasowa strona nie była wystarczająco informacyjna, rozbudowana, atrakcyjna oraz nie spełniała standardów UX/UI. Wyzwaniem było stworzenie nowej, funkcjonalnej witryny, która nie tylko prezentowałaby bogatą ofertę sali zabaw, ale pozwalałaby „wejść do środka” bawialni dla dzieci. Klientce […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla JJ Energy Group

Wykonując stronę dla JJ Energy Group wyzwaniem była przejrzysta prezentacja zakresu usług oraz realizacji wykonanych przez firmę. Stworzyliśmy ich pierwszą stronę www, która pozwoli rozpocząć działania marketingowe w sieci i tym samym pozyskiwać pierwszych klientów z internetu. Co wyróżnia tę stronę internetową? Oferta podzielona na podstrony Usługi zostały podzielone na te dedykowane klientom indywidualnym oraz […]

Sprawdź to