Strona dla producenta materiałów budowlanych – krabet.pl

  • Marka: Krabet
  • Branża: budowlana
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: www.krabet.pl

Strona internetowa dla firmy Krabet poświęcona jest prezentacji wysokiej jakości materiałów budowlanych, których produkcją zajmuje się firma. Jak w branży budowlanej stworzyć stronę, która nie tylko zaprezentuje techniczne aspekty produktów, ale też będzie atrakcyjna wizualnie dla użytkownika?

Oto co wykorzystaliśmy do stworzenia strony dla branży budowlanej:

agencja marketingowa bielsko

Podstrony produktowe ze specyfikacją techniczą

Na podstronach opisujących poszczególne produkty dodaliśmy tabele z danymi technicznymi oraz pliki do pobrania z certyfikatami i deklaracjami właściwości użytkowych.

telefon

Numer telefonu ułatwiający kontakt

W nagłówku strony umieściliśmy podlinkowany numer do firmy, który umożliwia szybki kontakt z urządzeń mobilnych. Dla użytkowników komputerów numer widoczny jest cały czas, dzięki temu również mogą oni łatwo znaleźć kontakt do firmy.

agencja marketingowa bielsko

Kolorystyka spójna z logo

Na stronie wykorzystaliśmy kolory czarny i czerwony, które widnieją w logo firmy. Dzięki temu uzyskaliśmy spójność wizualną całej strony.

agencja digital marketing

Zakładka Kontakt z partnerami

W zakładce możemy znaleźć mapę z punktami handlowymi, które mają produkty firmy w swojej ofercie. Każdy z punktów ma również swoje dane adresowe i kontaktowe, co ułatwia użytkownikom znalezienie hurtowni najbliżej swojej lokalizacji.

agencja marketingowa bielsko

Rozbudowana stopka strony

Ostatnia sekcja na stronie (stopka) została wyposażona w adresy zakładu produkcyjnego, siedziby firmy oraz niezbędne godziny otwarcia. Dzięki temu użytkownicy mogą w łatwy sposób odnaleźć informacje, których potrzebują.

film

Film na stronie głównej

Dodaliśmy film związany z branżą budowlaną, który od razu po wejściu na stronę przyciąga uwagę użytkownika i pozwala zrozumieć, na jaką witrynę trafił oraz co na niej znajdzie.

Mogłoby się wydawać, że stworzenie strony dla branży budowlanej będzie trudne, ze względu na dużą ilość technicznych informacji do umieszczenia. Przykład firmy Krabet pokazuje jednak, że taka strona może być zarówno przejrzysta, atrakcyjnie zaprojektowana, ale też funkcjonalna i łatwa w obsłudze, zarówno dla użytkownika jak i właściciela strony.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer dla obiektu noclegowego – Sky Roof Apartments

Wirtualny spacer dla branży hotelowej to idealna okazja do zapoznania się przez potencjalnych gości z ofertą pokoi hotelowych czy apartamentów. To również szansa, by pokazać każdy kąt pomieszczenia i zainteresować użytkownika swoją realną ofertą. Tak jest w przypadku Sky Roof Apartments. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Prezentacja oferty Wirtualny spacer po różnych apartamentach pozwala użytkownikowi […]

Sprawdź to

Strona dla hurtowni szkła – amberglass.pl

Nasza współpraca przy tworzeniu strony amberglass.pl przebiegała w kilku kluczowych etapach: Etap 1 – Planowanie i projektowanie Zrozumienie celów klienta Pierwszym krokiem było zrozumienie celów i potrzeb klienta. AMBER-GLASS, będąc hurtownią i producentem szkła z 30-letnim doświadczeniem, potrzebowało strony, która nie tylko prezentowałaby ich produkty w atrakcyjny sposób, ale również umożliwiała łatwe nawigowanie po różnych […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po wnętrzu biura – DGE

Spacer po siedzibie firmy, którą zamierzamy odwiedzić lub nawiązać z nią współpracę, może pomóc w zapoznaniu się z udogodnieniami w budynku takimi jak obecność windy czy toalety lub w sprawdzeniu wielkości parkingu przed budynkiem. Firma decydująca się na usługę wykonania wirtualnego spaceru po swojej siedzibie, zwiększa swoją wiarygodność w oczach klientów, pokazuje, że jest transparentna. […]

Sprawdź to