Strona dla producenta materiałów budowlanych – krabet.pl

  • Marka: Krabet
  • Branża: budowlana
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: www.krabet.pl

Strona internetowa dla firmy Krabet poświęcona jest prezentacji wysokiej jakości materiałów budowlanych, których produkcją zajmuje się firma. Jak w branży budowlanej stworzyć stronę, która nie tylko zaprezentuje techniczne aspekty produktów, ale też będzie atrakcyjna wizualnie dla użytkownika?

Oto co wykorzystaliśmy do stworzenia strony dla branży budowlanej:

agencja marketingowa bielsko

Podstrony produktowe ze specyfikacją techniczą

Na podstronach opisujących poszczególne produkty dodaliśmy tabele z danymi technicznymi oraz pliki do pobrania z certyfikatami i deklaracjami właściwości użytkowych.

telefon

Numer telefonu ułatwiający kontakt

W nagłówku strony umieściliśmy podlinkowany numer do firmy, który umożliwia szybki kontakt z urządzeń mobilnych. Dla użytkowników komputerów numer widoczny jest cały czas, dzięki temu również mogą oni łatwo znaleźć kontakt do firmy.

agencja marketingowa bielsko

Kolorystyka spójna z logo

Na stronie wykorzystaliśmy kolory czarny i czerwony, które widnieją w logo firmy. Dzięki temu uzyskaliśmy spójność wizualną całej strony.

agencja digital marketing

Zakładka Kontakt z partnerami

W zakładce możemy znaleźć mapę z punktami handlowymi, które mają produkty firmy w swojej ofercie. Każdy z punktów ma również swoje dane adresowe i kontaktowe, co ułatwia użytkownikom znalezienie hurtowni najbliżej swojej lokalizacji.

agencja marketingowa bielsko

Rozbudowana stopka strony

Ostatnia sekcja na stronie (stopka) została wyposażona w adresy zakładu produkcyjnego, siedziby firmy oraz niezbędne godziny otwarcia. Dzięki temu użytkownicy mogą w łatwy sposób odnaleźć informacje, których potrzebują.

film

Film na stronie głównej

Dodaliśmy film związany z branżą budowlaną, który od razu po wejściu na stronę przyciąga uwagę użytkownika i pozwala zrozumieć, na jaką witrynę trafił oraz co na niej znajdzie.

Mogłoby się wydawać, że stworzenie strony dla branży budowlanej będzie trudne, ze względu na dużą ilość technicznych informacji do umieszczenia. Przykład firmy Krabet pokazuje jednak, że taka strona może być zarówno przejrzysta, atrakcyjnie zaprojektowana, ale też funkcjonalna i łatwa w obsłudze, zarówno dla użytkownika jak i właściciela strony.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Strona internetowa dla Centrum Stomatologii Małgorzata Rybicka

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Prywatnego Centrum Stomatologii Małgorzaty Rybickiej. Naszym zadaniem było przekształcenie starej, przestarzałej witryny w nowoczesny i estetyczny serwis, który oddaje profesjonalizm i szeroki zakres usług oferowanych przez klinikę. Nowa strona miała być nie tylko wizytówką marki, ale także narzędziem do pozyskiwania nowych pacjentów. Główne elementy projektu Logo Stworzyliśmy nowe […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla Silesia Start Up

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Silesia Start Up – dynamicznej przestrzeni coworkingowej, która oferuje między innymi nowoczesne biura, stanowiska biurowe oraz salę konferencyjną do wynajmu zarówno krótko-, jak i długoterminowego. Potrzeba stworzenia nowej strony wynikła z rozwoju firmy i konieczności przedstawienia pełnej oferty w atrakcyjny i użyteczny sposób. Klientowi zależało również na prezentacji […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po salonie meblowym – Bydgoskie Meble

Wirtualny spacer to nowoczesne narzędzie, które może znacząco zwiększyć atrakcyjność i zasięg salonu meblowego. Dzięki niemu klienci mogą w wygodny sposób zwiedzać sklep wirtualnie, odkrywając oferowane produkty i aranżacje bez konieczności wychodzenia z domu. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Pełna interaktywność i dostępność 24/7 Wirtualny spacer umożliwia klientom zwiedzanie salonu meblowego w dowolnym momencie, bez […]

Sprawdź to