Pozycjonowanie to długotrwała inwestycja w widoczność Twojej firmy, która przynosi efekty biznesowe nawet po zakończeniu działań.

Wyobraź sobie sytuację, w której klient wpisuje nazwę interesującej go usługi lub produktu i to Twoja firma pojawia się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania. Wiesz, gdzie kliknie? W najwyżej zaindeksowaną pozycję. Gratulujemy, prawdopodobnie pozyskałeś klienta! Pozycjonowanie stron internetowych SEO to szereg działań, które codziennie przybliżają Twój biznes do osiągnięcia możliwie najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania. Posiadamy doświadczenie w działaniach dla różnych branż, zawsze z indywidualnym podejściem do oczekiwań Twoich i Twoich klientów.

pozycjonowanie stron internetowych bielsko

Gdzie sprawdzi się pozycjonowanie SEO?

strony internetowe bielsko
Pozycjonowanie stron
  Zwiększamy widoczność stron wizerunkowych w wynikach wyszukiwania. Klienci nie przeoczą Twojego biznesu!
strony internetowe bielsko
Pozycjonowanie sklepów
Twój e-commerce pojawi się tam, gdzie wyszukiwania klientów. A to przekłada się na wyższe wartości zakupów.
strony internetowe świętokrzyskie
Pozycjonowanie lokalne
Prowadzisz biznes lokalnie? Daj się poznać klientom, którzy szukają konkretnych produktów lub usług.

Sprawdź, co otrzymujesz w pakiecie

kampania google ads bielsko

Audyt strony www

Zanim rozpoczniemy działania, rzetelnie się do nich przygotowujemy. Audytujemy stronę i wskazujemy, co wymaga kosmetycznych zmian.

pozycjonowanie stron internetowych świętokrzyskie

Harmonogram działań SEO

Stawiamy na transparentność – nasze działania możesz analizować na podstawie ustalonego planu.

kampania google ads świętokrzyskie

Dedykowany opiekun

Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne podczas wszystkich etapów trwania naszej współpracy. Nie tylko na początku.

kampania google ads świętokrzyskie

Copywriting

Planujemy, dostarczamy i implementujemy na stronę wartościowe dla użytkowników i zoptymalizowane pod pozycjonowanie treści.

kampania google ads bielsko

Dopasowanie do klienta

Nasze działania opieramy o dane, a nie przeczucia. Frazy kluczowe dobieramy na podstawie szczegółowych analiz.

pozycjonowanie stron internetowych świętokrzyskie

Optymalizacja techniczna strony

Wiemy, jakie poprawki wdrożyć na Twojej stronie, aby maksymalizować efekty naszych działań. U nas masz to w pakiecie!

kampania google ads bielsko

Partnerstwo Google

Kreujemy realną wartość. Google nagrodziło nas statusem swojego oficjalnego partnera.

pozycjonowanie stron internetowych świętokrzyskie

Przejrzyste raporty

Struktura raportu pozycjonowania SEO jest klarowna, z wyjaśnieniem i umotywowaniem wydatków, jakie ponosisz.

Stawiamy na transparentność

Ustalamy cele i przygotowujemy strategię działań

Zależy nam na maksymalizacji wyników dla każdego klienta. W końcu pozycjonowanie strony czy sklepu internetowego to inwestycja Twojego budżetu. Współpracę rozpoczynamy od etapu wdrożeniowego. Na początku poznajemy Twój biznes od wewnątrz – kim są Twoi klienci, co wyróżnia Twoją firmę na rynku i w jakim modelu biznesowym działasz. Mając tę wiedzę, ustalamy cele, które możesz osiągnąć i propozycję działań, które Cię do nich przybliżą.

pozycjonowanie stron internetowych bielsko

Podpisujemy umowę i zaczynamy działać

Etap formalności przepracowaliśmy na setkach podpisanych umów z naszymi klientami – wiemy, jak zrobić to skutecznie i bez niepotrzebnej biurokracji. Po starannym zabezpieczeniu interesów obu stron, przystępujemy do pracy wykonawczej. Na tym etapie pokazujemy Ci, jak nasze działania możemy ułożyć w czasie – wszystko z uwzględnieniem rozsądnego gospodarowania budżetem, sezonowości i aktualnej sytuacji w Twojej branży.

usługi marketingowe wertui

Realizujemy działania

Ruszyła machina, którą trudno będzie zatrzymać! Tak, mowa o pozycjonowaniu strony www Twojej firmy. Wszystko dzieje się na podstawie ustalonego wcześniej harmonogramu, nie ma więc mowy o zaskoczeniu lub niejasnych zasadach współpracy.

agencja marketingowa wertui

Stale monitorujemy wyniki

Działania konkurencji, zachowania klientów i wymogi algorytmów sieci wyszukiwania Google zmieniają się jak w kalejdoskopie. Aby dostarczać wyniki rozwijające Twój biznes, musimy za nimi stale nadążać. Przyjęliśmy zasadę stałego weryfikowania skuteczności przyjętej strategii i zmieniania jej, kiedy widzimy, że coś przestaje przynosić efekty.

usługi marketingowe wertui

Zawsze wiesz, co się dzieje

Nie jesteśmy kolejną agencją, która wysyła niezrozumiałe podsumowania działań. Na bieżąco omawiamy z Tobą kolejne kroki i wprowadzamy zmiany w planie, jeśli jest taka potrzeba. Podczas całej współpracy możesz liczyć na wsparcie dedykowanego opiekuna, który zawsze orientuje się w statusie Twojego projektu i chętnie wyjaśni każdy parametr naszych działań.

usługi marketingowe wertui

Ustalamy cele i przygotowujemy strategię działań

Podpisujemy umowę i zaczynamy działać

Realizujemy działania

Stale monitorujemy wyniki

Zawsze wiesz, co się dzieje

Pozycjonowanie strony i sklepu internetowego – czy warto?

Przeprowadziliśmy już setki projektów, w których nasi klienci decydowali się na pozycjonowanie w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google. I zawsze była to inwestycja, która zwracała się w zwiększonych zapytaniach ofertowych, które trafiały do działu handlowego lub po prostu wyższą sprzedażą. Nie ma jednej recepty na to, aby osiągnąć sukces w pozycjonowaniu – dynamicznie zmieniają się zachowania klientów i sposób oceniania stron przez algorytmy Google. Dlatego warto postawić na współpracę z zespołem, który może służyć doświadczeniem z dziesiątek różnych branż i wdrażać najlepsze praktyki dla uzyskania maksymalnych efektów.

Działania, które rozwinęły biznes naszych klientów

Nie znaleziono wpisów portfolio

Zastanawiasz się, jak może wyglądać pozycjonowanie w Twojej firmie?

Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa lub sklep były widoczne dla klientów, wypełnij poniższy formularz i oczekuj na kontakt telefoniczny od eksperta Wertui. Oddzwaniamy szybko, przynosimy efekty jeszcze szybciej!    Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Wertui Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Żeromskiego 26, 28-100 Busko-Zdrój, tel.: +48 884 81 82 83, mail: biuro@wertui.pl. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji o produktach i usługach oferowanych przez administratora (marketing bezpośredni). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutaj Polityka prywatności

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.


    Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych zawartą w Polityce prywatności.
    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej, informacji handlowych i o treści marketingowej i promocyjnej.