Kampanie Google Ads to precyzja w dotarciu do klientów i relatywnie szybki sposób na zwiększenie sprzedaży online.

Prowadzimy płatne kampanie w Google, które skutecznie wspierają marketing Twojej firmy. Robimy to według własnej metodyki, nie szukając drogi na skróty. Współpracę zawsze rozpoczynamy od poznania tego, o czym i dla kogo jest Twój biznes, czego oczekują i w jaki sposób dokonują zakupu Twoi klienci i wspieramy się danymi, aby jeszcze mocniej zadbać o skuteczność i przewidywalność płatnych działań. Stawiamy na efektywność wydawania budżetu marketingowego, transparentność w działaniach oraz stałą optymalizację wyświetlanych reklam.

strony internetowe bielsko

Dlaczego warto powierzyć płatne działania reklamowe Wertui?

pozycjonowanie stron internetowych bielsko
Precyzja działań
Dokładnie wiesz, co będzie działo się w kolejnych miesiącach naszej współpracy, jakie efekty możemy uzyskać i jakie jest Twoje zaangażowanie.
pozycjonowanie stron internetowych bielsko
Stawiamy na dane
Monitorujemy skuteczność kampanii, które prowadzimy, a decyzje podejmujemy w oparciu o Google Analytics i Google Ads.
usługi marketingowe wertui
Partnerstwo Google
Kreujemy realną wartość. Google nagrodziło nas statusem swojego oficjalnego partnera.
pozycjonowanie stron internetowych bielsko
Pełna obsługa
Powierzasz nam działania, więc chcesz mieć wszystko z głowy. Zaplanujemy i stworzymy niezbędne materiały za Ciebie.

Sprawdź, co otrzymujesz w pakiecie

strony internetowe świętokrzyskie

Analiza biznesu

Zanim rozpoczniemy działania, rzetelnie się do nich przygotowujemy. Szczegółowo analizujemy Twój biznes i Twoich dotychczasowych klientów.

usługi marketingowe wertui

Różne umiejscowienia reklam

W zależności od tego, na jakim etapie przez zakupem jest Twój klient, korzystamy z różnych opcji reklamowych.

usługi marketingowe wertui

Współpraca z grafikiem

Nie musisz martwić się o to, kto zaprojektuje atrakcyjne materiały wizualne o Twojej firmie.

kampania google ads świętokrzyskie

Copywriting

Wiemy, jakie treści przekonują klientów do zakupu. W pakiecie przygotowujemy je w ramach konfiguracji kampanii.

kampania google ads bielsko

Dopasowanie do klienta

Nasze działania opieramy o dane, a nie przeczucia. Parametry działań reklamowych dobieramy na podstawie szczegółowych analiz.

kampania google ads świętokrzyskie

Dedykowany opiekun

Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne podczas wszystkich etapów trwania naszej współpracy. Nie tylko na początku.

agencja marketingowa wertui

Bieżąca optymalizacja

Do panelu Twoich reklam zaglądamy codziennie, aby móc wprowadzać ewentualne zmiany i maksymalizować efekty.

pozycjonowanie stron internetowych świętokrzyskie

Przejrzyste raporty

Struktura raportu płatnych kampanii Google jest klarowna, z wyjaśnieniem i umotywowaniem wydatków, jakie ponosisz.

Stawiamy na transparentność.

Ustalamy cele i przygotowujemy strategię działań

Zależy nam na maksymalizacji wyników dla każdego klienta. W końcu płatne działania w systemie Google (dawniej AdWords) to inwestycja Twojego budżetu! Współpracę rozpoczynamy od etapu wdrożeniowego. Na początku poznajemy Twój biznes od wewnątrz – kim są Twoi klienci, co wyróżnia Twoją firmę na rynku i w jakim modelu biznesowym działasz. Mając tę wiedzę, ustalamy cele, które możesz osiągnąć i strukturę płatnych działań, które Cię do nich przybliżą.

pozycjonowanie stron internetowych bielsko

Podpisujemy umowę i zaczynamy działać

Etap formalności przepracowaliśmy na setkach podpisanych umów z naszymi klientami – wiemy, jak zrobić to skutecznie i bez niepotrzebnej biurokracji. Po starannym zabezpieczeniu interesów obu stron, przystępujemy do pracy wykonawczej. Na tym etapie proponujemy Ci, jak nasze działania możemy ułożyć w czasie – wszystko z uwzględnieniem rozsądnego gospodarowania budżetem, sezonowości i aktualnej sytuacji w Twojej branży.

usługi marketingowe wertui

Realizujemy działania

Szanujemy Twoje pieniądze i dążymy do rozwoju Twojego biznesu, dlatego każdy klient rozpoczynający z nami współpracę ma przypisanego indywidualnego opiekuna. Dzięki swojemu doświadczeniu, wie na jakie parametry zwracać uwagę i zarządza kampaniami Twojej firmy od początku do końca. A Ty zawsze wiesz, do kogo możesz się odezwać.

agencja marketingowa wertui

Stale monitorujemy wyniki

Kampania Google Ads przynosi efekt wyłącznie wtedy, kiedy systematycznie monitoruje się jej wyniki. Przyjęliśmy zasadę stałego weryfikowania skuteczności przyjętej strategii i zmieniania jej, kiedy widzimy, że coś przestaje przynosić efekty. Dzięki temu wprowadzane są niezbędne optymalizacje, aby zapewnić jak najwyższy zwrot z inwestycji.

usługi marketingowe wertui

Zawsze wiesz, co się dzieje

Tworzymy wartość dla Twojego biznesu nie tylko w skutecznych działaniach, ale i podczas ich podsumowywania. Struktura raportu płatnych działań Google Ads jest klarowna, z wyjaśnieniem i umotywowaniem wydatków, jakie ponosisz. Po latach doświadczeń odnaleźliśmy balans między rozmiarem a szczegółowością raportu – mówimy tylko o konkretach, nie dodajemy nic nie wnoszących parametrów. Każdy raport omawiasz z ekspertem, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

usługi marketingowe wertui

Ustalamy cele i przygotowujemy strategię działań

Podpisujemy umowę i zaczynamy działać

Realizujemy działania

Stale monitorujemy wyniki

Zawsze wiesz, co się dzieje

Płatne kampanie Google Ads – czy warto?

Płatne kampanie to relatywnie szybki sposób na to, aby generować przychody i wpływać na wzrosty sprzedaży produktów lub usług. Żeby tak było, warto planować je w oparciu o przyzwyczajenia zakupowe i zachowania Twoich klientów. Dzięki takiemu podejściu możesz mieć pewność, że budżety marketingowe Twojej firmy będą wydawane rozsądnie i skutecznie. Nasi eksperci Google Ads mają tysiące godzin doświadczenia w panelu reklamowym Google Ads i stale wyszukują nowych możliwości promocji, aby podnieść efektywność Twoich kampanii.

W Wertui możesz skorzystać z jedynej takiej na rynku usługi, jaką jest kampania testowa Google Ads.

 

Sprawdź kampanię testową

Działania, które rozwinęły biznes naszych klientów

Nie znaleziono wpisów portfolio

Zainteresował Cię temat płatnych działań reklamowych dla Twojej firmy?

Jeśli chcesz, aby dotychczasowe kliknięcia, zamieniły się w klientów, wypełnij poniższy formularz i oczekuj na kontakt telefoniczny od eksperta Wertui. Oddzwaniamy szybko, przynosimy efekty jeszcze szybciej!    Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Wertui Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Żeromskiego 26, 28-100 Busko-Zdrój, tel.: +48 884 81 82 83, mail: biuro@wertui.pl. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji o produktach i usługach oferowanych przez administratora (marketing bezpośredni). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutaj Polityka prywatności

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.


    Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych zawartą w Polityce prywatności.
    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej, informacji handlowych i o treści marketingowej i promocyjnej.