Pomagamy w wykorzystaniu potencjału marketingowego Twojej firmy.

Czujesz, że działania marketingowe, na które przeznaczasz czas i pieniądze nie przynoszą oczekiwanych efektów? Kampanie Google Ads generują wyłącznie koszty? Sprzedaż przestała rosnąć, zatrzymała się lub zaczęła spadać? Sytuacji alarmowych w firmie jest zapewne jeszcze kilka. Nie musisz poszukiwać ich przyczyn i rozwiązania samodzielnie. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą, tworząc usługę audytu i późniejszej optymalizacji aktywności marketingowych. Wskazujemy, co obecnie może hamować wzrost Twojego biznesu i rekomendujemy, które obszary warto usprawnić, aby dłużej nie marnować budżetów.

Dlaczego warto zdecydować się na audyt w Wertui?

sklepy internetowe bielsko
Setki doświadczeń
Zrealizowaliśmy już setki projektów i wiemy, co najczęściej jest wyzwaniem w skutecznym marketingu.
sklepy internetowe świętokrzyskie
Stawiamy na dane
Skuteczność Twojego marketingu internetowego mierzymy w oparciu o Google Analytics i Google Ads.
sklepy internetowe bielsko
Myślimy o klientach
Zanim zaproponujemy zmiany, dogłębnie poznajemy Twoich klientów, ich przyzwyczajenia i oczekiwania.

Sprawdź, co otrzymujesz w pakiecie.

kampania google ads bielsko

Analiza biznesu

Zanim rozpoczniemy działania, rzetelnie się do nich przygotowujemy. Szczegółowo analizujemy Twój biznes i Twoich dotychczasowych klientów.

strony internetowe świętokrzyskie

Orientacja na wyniki biznesowe

Audytując i optymalizując działania wizerunkowe i sprzedażowe, zawsze myślimy o maksymalizacji efektów finansowych.

strony internetowe świętokrzyskie

Szeroki zakres działań

Możemy przeprowadzić audyt w zakresie pozyskiwania klientów, działań promocyjnych i podniesienia sprzedaży.

strony internetowe świętokrzyskie

Trafna diagnoza

Mamy za sobą setki zrealizowanych projektów, z których czerpiemy doświadczenia w zakresie dobrych i złych praktyk.

kampania google ads świętokrzyskie

Dedykowany opiekun

Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne podczas wszystkich etapów trwania usługi audytowej. Po jej zakończeniu, ekspert omówi z Tobą rezultaty.

kampania google ads bielsko

Pomoc w rozwoju

Jeśli czujesz, że marketing i sprzedaż Twojej firmy stanęły w miejscu, wspólnie znajdziemy rozwiązanie, aby temu zaradzić.

pozycjonowanie stron internetowych bielsko

Efektywność wydatków

Nic nie frustruje bardziej niż nieprzynoszące rezultatów i wydawane bez przemyślenia budżety reklamowe. Potrafimy to zmienić!

strony internetowe bielsko

Pomoc we wdrożeniu

Usługę audytową możesz połączyć z rozpoczęciem współpracy, podczas której eksperci Wertui zajmą się Twoim marketingiem.

Stawiamy na transparentność.

Wspólnie ustalamy cele.

Zależy nam na maksymalizacji wyników dla każdego klienta. W końcu marketing to inwestycja. Dlatego każdą współpracę rozpoczynamy od etapu wdrożeniowego. Na początku poznajemy Twój biznes od wewnątrz – kim są Twoi klienci, co wyróżnia Twoją firmę na rynku, jakie aktywności marketingowe do tej pory podejmowałeś i jakie przyniosły one efekty. Mając tę wiedzę, jesteśmy gotowi do rozpoczęcia współpracy.

pozycjonowanie stron internetowych bielsko

Podpisujemy umowę i zaczynamy działać.

Etap formalności przepracowaliśmy na setkach podpisanych umów z naszymi klientami – wiemy, jak zrobić to skutecznie i bez niepotrzebnej biurokracji. Po starannym zabezpieczeniu interesów obu stron, przystępujemy do pracy wykonawczej i rozpoczynamy usługę audytową.

usługi marketingowe wertui

Realizujemy usługę.

Ruszyła machina, którą trudno będzie zatrzymać! Tak, mowa o marketingu Twojej firmy. A raczej wskazaniu wszystkich elementów, które mogą pracować dla Twojego biznesu jeszcze efektywniej. Bierzemy pod uwagę aspekty operacyjne, wykonawcze i oceniamy zasadność biznesową podejmowanych dotąd działań.

agencja marketingowa wertui

Przedstawiamy rekomendacje.

W ramach opracowania audytu możesz liczyć na spersonalizowane rekomendacje, które w sprawny sposób rozwiążą zdiagnozowane problemy i wyzwania.

usługi marketingowe wertui

Przejmujemy od Ciebie etap wdrożenia.

Zauważyliśmy, że choć klienci ciekawi są, w jaki sposób mogą poprawić marketing w swojej firmie, często czują opory przed skorzystaniem z usługi audytowej, bo wewnątrz organizacji nie mają wystarczających kompetencji, aby wdrożyć proponowane zmiany. Dlatego usługę̨ audytową możemy połączyć z rozpoczęciem współpracy, podczas której to eksperci Wertui zoptymalizują̨ i podniosą̨ zwrot z inwestycji w działania marketingowe.

usługi marketingowe wertui

Wspólnie ustalamy cele.

Podpisujemy umowę i zaczynamy działać.

Realizujemy usługę.

Przedstawiamy rekomendacje.

Przejmujemy od Ciebie etap wdrożenia.

Audyt i optymalizacja działań marketingowych – czy warto?

Myślisz, że płatne działania nie sprawdzają się w Twoim biznesie, bo dotychczas nie przynosiły efektów? Marketing to zbędny wydatek, bo sprzedaż i tak jest mała? Nie masz odpowiedniej wiedzy do tego, aby weryfikować działania Twojego zespołu? Jeśli choć na jedno pytanie padła twierdząca odpowiedź – spokojnie! Usługa audytu i optymalizacji działań marketingowych jest właśnie dla Ciebie. W sprawny sposób przeanalizujemy, gdzie działania Twojej firmy tracą na efektywności i zaproponujemy Ci wdrożenie rozsądnych zmian.

Czy uzyskiwanie zwrotu z inwestycji (tzw. ROI – Return Of Investment) nie brzmi dobrze? Oczywiście, że tak! A w dodatku znacząco rozwija biznes.

Chcesz sprawdzić, w jakiej kondycji jest marketing w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać aktualny stan Twojego marketingu i uzyskać rekomendacje, wypełnij poniższy formularz i oczekuj na kontakt telefoniczny od eksperta Wertui. Oddzwaniamy szybko, przynosimy efekty jeszcze szybciej!    Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Wertui Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Żeromskiego 26, 28-100 Busko-Zdrój, tel.: +48 884 81 82 83, mail: biuro@wertui.pl. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji o produktach i usługach oferowanych przez administratora (marketing bezpośredni). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutaj Polityka prywatności

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.


    Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych zawartą w Polityce prywatności.
    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej, informacji handlowych i o treści marketingowej i promocyjnej.