Wirtualny spacer po Twojej firmie to niecodzienne narzędzie marketingowe. Zaproszenie klientów do siebie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Rozbudowana wizytówka firmy na Mapach Google znacząco podnosi zainteresowanie klientów biznesem. Realizowane przez nas wirtualne spacery znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie klient podejmuje decyzje w oparciu o wrażenia estetyczne – lokalach usługowych, restauracjach, hotelach, gabinetach kosmetycznych, sklepach i przestrzeniach biurowych – oraz tam, gdzie u klientów liczy się prestiż lokalizacji. Usługa, którą oferujemy to nie tylko przygotowanie wysokiej jakości zdjęć, ale i późniejsza obróbka i publikacja na wizytówkach Google Moja Firma – dzięki temu, nie musisz się o nic martwić, a jedynie korzystać ze zwiększonego zainteresowania Twoim biznesem.

kampania google ads świętokrzyskie

Dlaczego warto postawić na wirtualny spacer z Wertui?

sklepy internetowe świętokrzyskie

Bez ograniczeń

W przeciwieństwie do tradycyjnej fotografii możemy pokazać wnętrze w 360°

agencja marketingowa wertui

Wysoka jakość

Wirtualne spacery realizujemy wyłącznie z użyciem najwyższej jakości sprzętu.

agencja marketingowa wertui

Partnerstwo Google

Google doceniło efektywność naszych realizacji, przyznając nam elitarny certyfikat Google Street View Trusted.

sklepy internetowe świętokrzyskie

Współpraca pakietowa

Samodzielnie możesz podjąć decyzję, z jakich usług chcesz skorzystać.

Na to możesz liczyć.

Rekomendacje marketingowe

Doskonale znamy triki, które podnoszą efektywność działań w wizytówkach Google. Wiesz, że dzielimy się nimi z każdym naszym klientem? Zależy nam na maksymalizacji zysku naszych partnerów biznesowych, dlatego nie ograniczamy się jedynie do realizacji usługi wirtualnego spaceru. Zawsze dodajemy od siebie coś, co podnosi widoczność biznesu lub wpływa na lojalność klienta.

Wycenę dostosowujemy do Twojego biznesu

Koszty współpracy i wdrożenia wirtualnych spacerów pozostają atrakcyjne zarówno dla średnich, jak i małych przedsiębiorstw. Mają na to wpływ różnego rodzaju rozwiązania technologiczne, które np. znacząco przyspieszają kolejne etapy współpracy oraz forma współpracy pakietowej.

Działania, które rozwinęły biznes naszych klientów

Nie znaleziono wpisów portfolio

Chcesz sprawdzić, jak może wyglądać wirtualny spacer w Twoim biznesie?

Jeśli zależy Ci na skutecznej promocji biznesu i wzbudzenia zainteresowania Twoich klientów, wypełnij poniższy formularz i oczekuj na kontakt telefoniczny od eksperta Wertui. Oddzwaniamy szybko, przynosimy efekty jeszcze szybciej!    Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Wertui Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Partyzantów 1, 28-100 Busko-Zdrój, tel.: +48 884 81 82 83, mail: biuro@wertui.pl. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji o produktach i usługach oferowanych przez administratora (marketing bezpośredni). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutaj Polityka prywatności


    Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych zawartą w Polityce prywatności.
    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej, informacji handlowych i o treści marketingowej i promocyjnej.