Strona internetowa dla kliniki medycyny estetycznej – qualitybeauty.pl

  • Marka: Quality House of Beauty
  • Branża: medycyna estetyczna, beauty
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: www.qualitybeauty.pl

Quality House of Beauty to prestiżowa klinika medycyny estetycznej oraz beauty, stworzona z pasją do skutecznych rozwiązań estetycznych i z myślą o klientach ceniących profesjonalizm oraz komfort. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która nie tylko odzwierciedli unikalny charakter marki, ale także przestrzega aktualnych przepisów dotyczących reklamy procedur medycyny estetycznej.

Najważniejsze cechy strony

elegancki

Elegancja i kameralność

Strona utrzymana jest w tonacji bieli, szarości i czerni, co doskonale odzwierciedla elegancję i prestiż marki. Kameralna aranżacja wnętrz i elegancki wystrój kliniki są widoczne na stronie, dzięki wielu autentycznym zdjęciom gabinetów i personelu.

agencja marketingowa bielsko

Zakładka Zabiegi

Kategorie zabiegów zostały starannie podzielone, umożliwiając użytkownikowi łatwe znalezienie interesującej go procedury. Dla każdego zabiegu dostępne są szczegółowe informacje, takie jak efekty, wskazania, przeciwwskazania, opis zabiegu i zalecenia przed zabiegiem.

foto

Zdjęcia zabiegów

Autentyczne zdjęcia z przeprowadzanych zabiegów pozwalają potencjalnym klientom zobaczyć realne rezultaty i zdobyć zaufanie do kliniki.

językowa strona

Wielojęzyczność

Strona dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rosyjskiej, co ułatwia nawiązanie współpracy z klientami zagranicznymi.

rezerwacja

Rezerwacje online

Wprowadziliśmy prosty dostęp do rezerwacji wizyt poprzez przyciski, które kierują bezpośrednio do platformy Booksy. Klienci mogą łatwo umówić się na wizytę, co zwiększa użyteczność strony.

Quality House of Beauty teraz posiada nie tylko estetyczną stronę internetową, ale także narzędzie, które pozwala skutecznie prezentować swoje usługi online, przestrzegając przy tym wszystkich obowiązujących przepisów. Autentyczność, elegancja i profesjonalizm to wartości, które skutecznie zostały odzwierciedlone na stronie internetowej, zwiększając atrakcyjność marki w oczach klientów.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer dla obiektu noclegowego – Sky Roof Apartments

Wirtualny spacer dla branży hotelowej to idealna okazja do zapoznania się przez potencjalnych gości z ofertą pokoi hotelowych czy apartamentów. To również szansa, by pokazać każdy kąt pomieszczenia i zainteresować użytkownika swoją realną ofertą. Tak jest w przypadku Sky Roof Apartments. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Prezentacja oferty Wirtualny spacer po różnych apartamentach pozwala użytkownikowi […]

Sprawdź to

Strona dla hurtowni szkła – amberglass.pl

Nasza współpraca przy tworzeniu strony amberglass.pl przebiegała w kilku kluczowych etapach: Etap 1 – Planowanie i projektowanie Zrozumienie celów klienta Pierwszym krokiem było zrozumienie celów i potrzeb klienta. AMBER-GLASS, będąc hurtownią i producentem szkła z 30-letnim doświadczeniem, potrzebowało strony, która nie tylko prezentowałaby ich produkty w atrakcyjny sposób, ale również umożliwiała łatwe nawigowanie po różnych […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po wnętrzu biura – DGE

Spacer po siedzibie firmy, którą zamierzamy odwiedzić lub nawiązać z nią współpracę, może pomóc w zapoznaniu się z udogodnieniami w budynku takimi jak obecność windy czy toalety lub w sprawdzeniu wielkości parkingu przed budynkiem. Firma decydująca się na usługę wykonania wirtualnego spaceru po swojej siedzibie, zwiększa swoją wiarygodność w oczach klientów, pokazuje, że jest transparentna. […]

Sprawdź to