Skorzystaj z darmowego audytu SEO

Sprawdź czy Twoja strona jest przygotowana do pozycjonowania.
Wykonaj darmowy audyt i zobacz jakie elementy strony wymagają podjęcia działań

  Czym jest audyt SEO?

  Audyt SEO to analiza strony internetowej, której celem jest weryfikacja, czy Twoja strona spełnia następujące kryteria:

  • dobrze przygotowana pod względem technicznym
  • wartościowe treści
  • użyteczność dla użytkowników
  • przystosowanie do przeglądania na smartfonach
  • zewnętrzne wsparcie, czyli linki, widoczność na mapach Google, widoczność w mediach społecznościowych
  Dlaczego te elementy są istotne? Mają one bezpośredni wpływ na pozycjonowanie Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google. Im lepiej dostosowana strona, bardziej wartościowe treści i pozytywne sygnały zewnętrzne, tym większa szansa na wyższe miejsce w wyszukiwarce. Pierwsze miejsca w Google to zasługa dobrej optymalizacji strony internetowej!

  Dlaczego audyt SEO jest wartościowy dla Twojej firmy?

  • Bezpieczne, szybkie i darmowe narzędzie, które pomoże określić jakie Twoja strona ma braki pod kątem optymalizacji dla wyszukiwarki Google.
  • Przeanalizowanie poszczególnych elementów Twojej witryny zajmie kilkadziesiąt sekund. A wyniki pomogą w znalezieniu problemów, które wpływają na niewidoczność w sieci, trudności w przeglądaniu dla użytkownika i dlaczego strona nie pozyskuje leadów od klientów
  • Zero kosztów, same korzyści - wyniki dostarczą Ci wiedzę o stronie i możliwościach  jej optymalizacji. Wykorzystaj ją aby poprawić wizerunek w sieci i zacząć pozyskiwać klientów z internetu.
  Wykonałeś audyt SEO i nie wiesz co dalej? Zgłoś się do nas- jesteśmy tu dla Ciebie. Optymalizacja stron www to nasza codzienność. Przedstawimy Ci klarowny plan działań, których wdrożenie przyniesie oczekiwane efekty na Twojej stronie www. Pozwól nam zająć się marketingiem, a Ty zyskaj czas na prowadzenie biznesu!

  Zalety audytu SEO

  agencja marketingowa wertui

  Wyższa pozycja w Google

  Nie daj się zepchnąć na koniec strony z wynikami wyszukiwania! Wyższa pozycja w wyszukiwarce to większa liczbę klientów. Zoptymalizuj swoją witrynę i daj się poznać swojemu potencjalnemu klientowi.

  agencja marketingowa wertui

  Szczegółowa analiza SEO

  W raporcie z audytu otrzymasz dokładnie wyszczególnioną listę priorytetów do poprawy na stronie. Zyskujesz także profesjonalne wskazówki co zrobić aby znaleźć się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Wszystko to napisane prostym, zrozumiałym językiem.

  agencja marketingowa wertui

  Darmowa konsultacja z doradcą SEO

  To co wyróżnia nasz audyt strony, to możliwość konsultacji wyników z doradcą na 30-minutowym spotkaniu online. Dzięki temu, oprócz wyników audytu dostaniesz też wskazówki dotyczące tego, jak skutecznie promować swoją stronę w sieci.

  Co zawiera raport z audytu?

  Po dokonaniu analizy strony www otrzymasz przejrzysty raport z wyszczególnioną listą elementów na stronie, które wymagają poprawy oraz tych, które są dobrze skonfigurowane. Nasz raport da ci odpowiedź czy twoja strona działa szybko. Z doświadczenia wiemy, że jest to kluczowy aspekt jeżeli chodzi o pozytywny odbiór witryny. Podobne odczucia ma Google, który kładzie wysoki nacisk na prędkość działania stron www, szczególnie na telefonach. Wyniki audytu pomogą zweryfikować czy Twoja strona działa szybko i czy łatwo się ją przegląda na smartfonach. Dodatkowo w raporcie znajdziesz:

  • analizę fraz i nagłówków
  • analizę ilości treści i meta tagów strony
  • analizę zewnętrznego wsparcia, w postaci obecności w mediach społecznościowych czy ilości domen linkujących do witryny.
  To nie wszystkie parametry jakie wskaże analiza, raport zawiera wiele szczegółowych informacji, które pomogą Ci poznać stan Twojej strony www. Czytelny raport jest doskonałym początkiem do rozpoczęcia działań związanych z pozycjonowaniem strony.

  Chcesz omówić wyniki z naszym doradcą?
  Zostaw swoje dane

   Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Wertui Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Żeromskiego 26, 28-100 Busko-Zdrój, tel.: +48 884 81 82 83, mail: biuro@wertui.pl. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji o produktach i usługach oferowanych przez administratora (marketing bezpośredni). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutaj Polityka prywatności

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.


   Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych zawartą w Polityce prywatności.
   Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej, informacji handlowych i o treści marketingowej i promocyjnej.