FAQ

Wpływ na cenę pozycjonowania ma wiele czynników m.in. zakres działań, historia domeny, konkurencyjność i specyfikacja branży, jakość strony. Dokładna cena działań SEO zostaje określona w momencie przygotowania indywidualnej oferty prowadzenia kampanii.

Tak, posiadanie zakładki blog w witrynie www pozwala w pełni wykorzystać możliwości SEO oraz pozyskiwać i pozycjonować frazy kluczowe.

Tak, nasi klienci mają możliwość tworzenia własnych wpisów blogowych, jednak wymagają one konsultacji ze specjalistą SEO, który odpowiednio zoptymalizuje i przygotuje treść do publikacji.

Jeśli witryna wymaga optymalizacji pod kątem SEO to proponujemy oraz wdrażamy rozwiązania, które pozwolą osiągać lepsze wyniki.

Słowa kluczowe to wyrazy lub frazy, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę internetową w celu znalezienia informacji na dany temat. W kontekście SEO, słowa kluczowe są używane do określenia tematyki strony internetowej i pomagają w jej lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania.

Głównym zamysłem SEO jest wypozycjonowanie marki/firmy na określone słowa kluczowe, które wpisują użytkownicy poszukując danych produktów bądź usług. Jednak SEO oznacza również więcej ruchu organicznego na stronie, zwiększenie świadomości marki, poprawa konwersji, dłuższe zatrzymanie użytkownika, poprawa wizerunku marki, zwiększenie sprzedaży czy nawet zbudowanie grona powracających użytkowników.

Tak, SEO jest bardzo ważne dla sukcesu witryny internetowej i biznesu online. Dzięki SEO można poprawić widoczność witryny w wynikach organicznych, a co za tym idzie, przyciągnąć więcej potencjalnych klientów i zwiększyć ruch na stronie. Ponadto, przeprowadzanie działań SEO może pomóc w poprawie jakości strony internetowej poprzez optymalizację treści, struktury i innych czynników, co z kolei może zwiększyć zaangażowanie użytkowników i poprawić konwersje. W dzisiejszych czasach, gdy większość ludzi korzysta z wyszukiwarek internetowych, a konkurencja w Internecie jest coraz większa, SEO jest kluczowe dla sukcesu witryny internetowej.

Jeśli chcemy, aby wyniki SEO były skuteczne i długotrwałe to musimy pamiętać, że pozycjonowanie jest procesem ciągłym i trwającym dłużej niż jednorazowa kampania reklamowa. Należy pamiętać, że SEO posiada kilka składowych, a część z nich to działania czasochłonne, wymagające umiejętnego rozplanowania. Związku z tym  pierwszy okres współpracy jest określany na 6-12 miesięcy prowadzenia działań.

Działania SEO opierają się na wykonaniu audytu strony, optymalizacji witryny, tworzeniu treści na stronę www, regularnej publikacji wpisów blogowych, przygotowaniu i publikacji artykułów sponsorowanych, linkbuildingu, monitoringu fraz kluczowych oraz wiele więcej.