FAQ

W ramach kampanii testowej konfigurujemy narzędzia analityczne jak Google Analytics, by mierzyć konwersje. Startujemy z kampanią Google Ads, dostosowując ją do profilu działalności Twojej firmy. Zapewniamy dostęp do interaktywnego raportu, który umożliwia śledzenie postępów kampanii 24/7. Twoja firma będzie pod opieką dedykowanego koordynatora, zapewniającego stały kontakt i wsparcie. Po pierwszym tygodniu analizujemy wyniki, optymalizujemy działania i kontynuujemy kampanię, by osiągać lepsze wyniki. Na koniec kampanii dostarczamy szczegółowy raport wraz z rekomendacjami i minimum dwoma rozwiązaniami na przyszłość wyjaśniając, które kanały marketingowe i strategie były najskuteczniejsze.

Dzięki kampanii testowej zyskujesz rzetelną odpowiedź na pytanie jak poprowadzić swoje działania marketingowe w wyszukiwarce Google, oraz jak powinna wyglądać Twoja strona www. Odpowiedzi są oparte na ruchu oraz działaniach Twoich docelowych klientów, a nie tylko na podstawie narzędzi analitycznych.

Kampania testowa Google Ads od Wertui jest dedykowana firmom, które chcą sprawdzić zainteresowanie swoimi produktami lub usługami w internecie. Dotyczy to przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają reklamę w sieci, jak i tych, które chcą zwiększyć swoją efektywność i zasięg w internecie.

Kampania testowa Google Ads od Wertui to rozwiązanie, które pozwala firmom na sprawdzenie skuteczności ich reklam w internecie. Trwa ona około 50-60 dni, umożliwiając zebranie danych i ocenę efektywności promocji, a kończy ją raport zawierający rekomendacje dalszych działań marketingowych.