Rafał Paluch

Dyrektor Regionalny
Mój obszar działania:
Świętokrzyskie, Łódzkie, Podkarpackie
usługi marketingowe wertui

Czym się zajmuję w Wertui?.

Jestem związany z Wertui od maja 2019 roku. Moja przygoda rozpoczęła się na stanowisku specjalisty ds. obsługi klientów kluczowych, gdzie byłem odpowiedzialny za sprzedaż usług m.in stron internetowych, sklepów, kampanii Google Ads, kampanii SEO oraz wirtualnych spacerów. W miarę upływu czasu, moje zaangażowanie i skuteczność zaowocowały awansem na stanowisko Dyrektora Regionalnego.

Jako Dyrektor Regionalny nie tylko kontynuuję pozyskiwanie nowych klientów, ale również aktywnie uczestniczę w organizacjach biznesowych i wspieram rozwój działu handlowego w ramach firmy Wertui.

W codziennej pracy koncentruję się nie tylko na aspektach związanych z marketingiem, ale także angażuję się w budowanie relacji biznesowych. Moje doświadczenie pozwala mi nie tylko oferować klientom innowacyjne rozwiązania marketingowe, ale również udzielać wsparcia w zakresie kontaktów biznesowych, które zdobyłem na przestrzeni lat.

Możemy się spotkać w tych organizacjach.

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan

Firmy z którymi współpracuje.

Mogę pomóc w nawiązaniu relacji z klientami z poniższych branż
fabryka
przemysłowe
produkcja
produkcyjne
budowlana
budowlane
rolnicza
rolnicze
medyczna
medyczne
elektro
technologiczne
beauty
beauty
sun
energetyczne

"Jeżeli ktoś twierdzi, że coś jest niemożliwe - to dajcie mi chwilę, a udowodnię, że można to zrealizować."

A w wolnym czasie...

Poza moją pasją do sprzedaży i networkingu fascynuje mnie szeroko pojęta motoryzacja. Jestem zapalonym miłośnikiem wszystkiego, co związane z pojazdami, a moją szczególną uwagę przyciąga świat samochodów i quadów. Jeżdżenie na quadach to nie tylko rozrywka, ale prawdziwa pasja, która pozwala mi oderwać się od codziennych obowiązków.
Jestem wielkim fanem marki BMW. To dla mnie nie tylko marka, ale także źródło inspiracji do poznawania nowych technologii motoryzacyjnych. W wolnym czasie nie stronię od mechaniki – lubię majsterkować przy różnych pojazdach i eksperymentować z ich naprawą.
Niedawno odkryłem również fascynację górami. Chodzenie po górach stało się dla mnie formą rekreacji, sposobem na oderwanie się od codziennego zgiełku i obowiązków.
Ważną rolę w moim życiu odgrywa sport, szczególnie piłka nożna i ręczna. Śledzenie rozgrywek, a także aktywny udział w grach, to dla mnie sposób na relaks i integrację z przyjaciółmi. Jestem wielkim fanem Realu Madryt.
Prywatnie jestem mężem oraz dumnym ojcem dwóch synów. Rodzina stanowi dla mnie najważniejsze źródło wsparcia i motywacji. To oni dodają mi sił do podejmowania wyzwań zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Wszystkie te zainteresowania i role w moim życiu sprawiają, że każdy dzień jest pełen różnorodnych doświadczeń i inspiracji.

sport Sport
auto Motoryzacja
narzędzia Majsterkowanie
góry Chodzenie po górach

Porozmawiajmy o możliwościach rozwoju Twojej firmy

Skontaktuj się ze mną i dowiedz się o możliwościach rozwoju Twojej firmy w internecie.
usługi marketingowe wertui