Łukasz Kaplita

Wiceprezes Zarządu
Mój obszar działania:
Polska + Europa
usługi marketingowe wertui

Czym się zajmuję w Wertui?.

Jestem doświadczonym liderem i wiceprezesem firmy Wertui, odpowiedzialnym za rozwój firmy, budowę zespołu handlowego, kluczowe decyzje strategiczne oraz rozwój działu operacyjnego. Moja przygoda z Wertui sięga 2015r, kiedy to dołączyłem do zespołu jako przedstawiciel handlowy. Szybko wspiąłem się po szczeblach kariery aby kilka lat później dołączyć do zarządu firmy. Moja pasja do budowania zespołów sprzedażowych i innowacyjnego myślenia przyczyniła się do dynamicznego rozwoju Wertui, umożliwiając nam oferowanie nowatorskich rozwiązań marketingowych i technologicznych.
Doświadczenie sprzedażowe i marketingowe wykorzystuję także jako trener i szkoleniowiec wspierając przedsiębiorców w działaniach marketingowych dla ich firm. Nie mogę zapomnieć też o networkingu i grupach BNI, gdzie nawiązuję relacje biznesowe, buduję sieć kontaktów i pomagam firmom w rozwoju ich biznesów.

Zapraszam na kaplita.pl

Możemy się spotkać w tych organizacjach.

BNI Premium
BNI Beskid w Bielsku-Białej
Opolska Izba Gospodarcza
Zagłębiowska Izba Gospodarcza
Bialski Klub Sportowy S.A.
Klub piłkarski Zagłębie Sosnowiec
Fundacja Blue Line Brotherhood
Wertui Racing Team

Firmy z którymi współpracuje.

Mogę pomóc w nawiązaniu relacji z klientami z poniższych branż
budowlana
budowlane
medyczna
medyczne
produkcja
produkcyjne
support
usługi
automotive
automotive

"Ponad wszystko, Nigdy, Nigdy, Nigdy się nie poddawaj, poniesiesz porażkę tylko wtedy gdy przestaniesz próbować, tylko nieudacznicy rezygnują, ci co rezygnują to największe ofermy świata, zwycięzcy idą dalej, cokolwiek robisz nie poddawaj się." Donald J. Trump

A w wolnym czasie...

Poza biznesem, moje życie wypełnia pasja do sportów motorowych. Jako kierowca rajdowy, zdobyłem tytuł Wicemistrza SMT w 2023 roku oraz zostałem mistrzem Tillotson T4 Czech Republic w kartingu, co świadczy o mojej determinacji i dążeniu do perfekcji nie tylko w biznesie, ale również na torze wyścigowym.

auto Rajdy samochodowe
networking Networking
sport motorowy Sporty motorowe

Porozmawiajmy o możliwościach rozwoju Twojej firmy

Skontaktuj się ze mną i dowiedz się, jakie działania marketingowe będą najkorzystniejsze dla Twojej firmy.
usługi marketingowe wertui