Bartosz Słota

Manager Zespołu
Mój obszar działania:
Śląskie
usługi marketingowe wertui

Czym się zajmuję w Wertui?.

W firmie Wertui rozwijam zespół handlowy na obszarze Katowic i okolic. Odpowiadam za sprzedaż oraz kontakt z klientem. Robię to, bo to kocham. Fascynują mnie ludzie, budowanie relacji z nim oraz ciągły rozwój w temacie sprzedaży. Każdego dnia mam otwartą głowę i słucham swoich partnerów biznesowych, by móc ich łączyć ze sobą, tak aby każdy rozwijał swoje biznesy. Sprzedaż i sięganie po więcej z firmą Wertui to moje paliwo.

Jestem też częścią największej organizacji networkingowej na świecie – BNI, członkiem katowickiej grupy BNI Billion. Jako pierwszy zorganizowałem największy event networkwgnowy online na świecie, który przyciągnął 300 przedsiębiorców z Polski i dał możliwość wymiany doświadczeń, budowy relacji biznesowych, ale co najważniejsze, możliwość zarobku uczestnikom dla ich przedsiębiorstw.

Możemy się spotkać w tych organizacjach.

BNI Billion w Katowicach

Firmy z którymi współpracuje.

Mogę pomóc w nawiązaniu relacji z klientami z poniższych branż
fabryka
przemysłowe
produkcja
produkcyjne
medyczna
medyczne
sun
energetyczne
finanse
finansowe
hotel
horeca

"Liczba kontaktów nie świadczy wcale o Twojej skuteczności. O niej decyduje umiejętność sprawnego zarządzania swoją siecią."

A w wolnym czasie...

Prywatnie spełniam się jako mąż kochającej żony Marty oraz „tata” psiaka Prota i kocura Saszy. Kocham zwierzęta, jak tylko mogę, to staram im się pomagać na każdym kroku. Jest fanem mocnej muzyki, mam za sobą wiele festiwali nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Od ponad 25 lat zapalony snowboardzista.

sport Sport
music Muzyka

Porozmawiajmy o możliwościach rozwoju Twojej firmy

Skontaktuj się ze mną i dowiedz się, co Twoja firma może zyskać dzięki współpracy z Wertui.
usługi marketingowe wertui