Wirtualny spacer po sali weselnej – Dworek Stara Cynkownia

Poszukiwanie sali weselnej lub przestrzeni eventowej jest często żmudnym procesem i wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i pieniędzy na dojazdy, aby móc zapoznać się z danym pomieszczeniem. Wirtualny spacer w tym wypadku jest bardzo komfortowym rozwiązaniem, które pozwala obejrzeć salę bez wychodzenia z domu. Tak jest w przypadku Dworku Stara Cynkownia.

Co wyróżnia ten wirtualny spacer?

sala weselna

Prezentacja oferty

Wirtualny spacer pozwala zapoznać klienta ze swoją ofertą, prezentując mu przykładowy wystrój sali i układ stolików wraz z wyposażeniem.

interaktywność wirtualny spacer

Możliwość obejrzenia sali

Klient ma możliwość obejrzenia całej sali – może „przejść się” między stolikami, zobaczyć dostępną ilość miejsca i zapoznać się z każdym detalem od podłogi aż po sufit.

komfort

Planowanie z każdego miejsca

Dzięki wirtualnemu spacerowi po sali klient ma możliwość szczegółowego zaplanowania swojego układu, wystroju i wyposażenia pomieszczenia bez wychodzenia z domu.

ok

Narzędzie marketingowe

Wirtualny spacer po sali weselnej / eventowej to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwala przyciągnąć więcej potencjalnych klientów już na etapie poszukiwań internetowych.

Wirtualny spacer po Dworku Stara Cynkownia to idealny sposób na dodatkową promocję lokalu, ponieważ daje użytkownikowi możliwość obejrzenia pomieszczenia bez konieczności fizycznej obecności. Obejrzenie sali weselnej / eventowej pozwoli zaoszczędzić czas klientowi oraz skrócić drogę decyzyjną.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer po sali weselnej – Dworek Stara Cynkownia

Poszukiwanie sali weselnej lub przestrzeni eventowej jest często żmudnym procesem i wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i pieniędzy na dojazdy, aby móc zapoznać się z danym pomieszczeniem. Wirtualny spacer w tym wypadku jest bardzo komfortowym rozwiązaniem, które pozwala obejrzeć salę bez wychodzenia z domu. Tak jest w przypadku Dworku Stara Cynkownia. Co wyróżnia ten wirtualny […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla sali zabaw Koko Planeta Łobuziaków

Kiedy zwróciła się do nas klientka, prowadząca salę zabaw Koko Planeta Łobuziaków, wyraźnie wyznaczyła nam cel: odświeżenie internetowej obecności. Dotychczasowa strona nie była wystarczająco informacyjna, rozbudowana, atrakcyjna oraz nie spełniała standardów UX/UI. Wyzwaniem było stworzenie nowej, funkcjonalnej witryny, która nie tylko prezentowałaby bogatą ofertę sali zabaw, ale pozwalałaby „wejść do środka” bawialni dla dzieci. Klientce […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla JJ Energy Group

Wykonując stronę dla JJ Energy Group wyzwaniem była przejrzysta prezentacja zakresu usług oraz realizacji wykonanych przez firmę. Stworzyliśmy ich pierwszą stronę www, która pozwoli rozpocząć działania marketingowe w sieci i tym samym pozyskiwać pierwszych klientów z internetu. Co wyróżnia tę stronę internetową? Oferta podzielona na podstrony Usługi zostały podzielone na te dedykowane klientom indywidualnym oraz […]

Sprawdź to