Strona dla fanów motosportu – t4series.cz

  • Marka: Tillotson
  • Branża: autoryzowany dealer gokartów marki Tillotson
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: t4series.cz

Zgłosił się do nas klient, który jest autoryzowanym dealerem i przedstawicielem marki gokartów Tillotson na terenie Czech i Polski.  Tillotson to marka światowa, która swoje oddziały ma w prawie każdym kraju, na każdym kontynencie. Niebieskie gokarty są rozpoznawane przez fanów motosportu na całym świecie.

Jednak nawet zajmując się produktem o światowym zasięgu, bez strony internetowej ciężko o rozwój biznesu. Dlatego też, naszym zadaniem było stworzenie strony Tillotson Czechy, która ma nie tylko informować użytkowników o produkcie, ale przede wszystkim zachęcić do rozpoczęcia przygody i wejścia w świat gokartowych wyścigów.

Pomysł był oczywisty, robimy stronę, której nie powstydziłaby się Formuła 1.

Kluczowe cechy strony

Design

Kolorystyka strony nawiązuje do logo – niebieski  i czerwony to dominujące kolory. Zastosowaliśmy elementy  graficzne nawiązujące do motosportu. Zależało nam również na pokazaniu gokartów w akcji i dostarczone zdjęcia wyrażają to, co wyróżnia gokarty Tillotson- szybkość, adrenalina, zabawa.

Responsywność

Przygotowując stronę zadbaliśmy, aby była ona responsywna. Dzięki temu mogliśmy zapewnić każdemu użytkownikowi dostęp do wszystkich funkcjonalności strony na różnych urządzeniach. Odpowiednia responsywność ma także ogromny wpływ na jakość strony pod kątem optymalizacji SEO.

Integracje

Wykonaliśmy udaną integrację z portalem firmowym na Facebooku, co otworzyło nowe możliwości dla fanów motosportu. Dzięki temu użytkownicy mogą w prosty sposób przejść na fanpage firmy i tworzyć społeczność, którą łączy pasja.

Interaktywne elementy

Chcieliśmy, aby strona była zarówno informacją o marce i gokartach, jak i źródłem najnowszych informacji dla fanów wyścigów. Umieściliśmy pasek odliczania do najbliższych zawodów, tabele wyników z każdego wyścigu, kalendarz wydarzeń. Każdy kierowca biorący udział w serii Tillotson T4 Cup ma swoją kartę kierowcy.

Zależało nam, żeby strona była ciekawa dla uczestników wyścigów i zawierała wszystkie potrzebne informacje. Stąd bardzo ważne było dla nas umieszczenie statystyk z wyścigów, kalendarza wydarzeń czy licznika czasu do następnych zawodów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze strony, jaką udało nam się wspólnie stworzyć i cieszymy się na przyszłe plany – w sekrecie powiemy, że właściciel chce w przyszłości rozbudować stronę o sklep internetowy.

Z technicznych aspektów, zadbaliśmy, aby strona była przygotowana do działań pod kątem SEO – zamieszczone przez nas treści są wysokiej jakości, obrazy są odpowiednio zoptymalizowane, zdefiniowaliśmy sitemap oraz plik robots.txt. Wierzymy, że nasze działania pomogą klientowi w pozyskaniu wartościowego ruchu organicznego i odnalezieniu nowych pasjonatów gokartów.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer po sali weselnej – Dworek Stara Cynkownia

Poszukiwanie sali weselnej lub przestrzeni eventowej jest często żmudnym procesem i wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i pieniędzy na dojazdy, aby móc zapoznać się z danym pomieszczeniem. Wirtualny spacer w tym wypadku jest bardzo komfortowym rozwiązaniem, które pozwala obejrzeć salę bez wychodzenia z domu. Tak jest w przypadku Dworku Stara Cynkownia. Co wyróżnia ten wirtualny […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla sali zabaw Koko Planeta Łobuziaków

Kiedy zwróciła się do nas klientka, prowadząca salę zabaw Koko Planeta Łobuziaków, wyraźnie wyznaczyła nam cel: odświeżenie internetowej obecności. Dotychczasowa strona nie była wystarczająco informacyjna, rozbudowana, atrakcyjna oraz nie spełniała standardów UX/UI. Wyzwaniem było stworzenie nowej, funkcjonalnej witryny, która nie tylko prezentowałaby bogatą ofertę sali zabaw, ale pozwalałaby „wejść do środka” bawialni dla dzieci. Klientce […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla JJ Energy Group

Wykonując stronę dla JJ Energy Group wyzwaniem była przejrzysta prezentacja zakresu usług oraz realizacji wykonanych przez firmę. Stworzyliśmy ich pierwszą stronę www, która pozwoli rozpocząć działania marketingowe w sieci i tym samym pozyskiwać pierwszych klientów z internetu. Co wyróżnia tę stronę internetową? Oferta podzielona na podstrony Usługi zostały podzielone na te dedykowane klientom indywidualnym oraz […]

Sprawdź to