Strona dla fanów motosportu – t4series.cz

  • Marka: Tillotson
  • Branża: autoryzowany dealer gokartów marki Tillotson
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: t4series.cz

Zgłosił się do nas klient, który jest autoryzowanym dealerem i przedstawicielem marki gokartów Tillotson na terenie Czech i Polski.  Tillotson to marka światowa, która swoje oddziały ma w prawie każdym kraju, na każdym kontynencie. Niebieskie gokarty są rozpoznawane przez fanów motosportu na całym świecie.

Jednak nawet zajmując się produktem o światowym zasięgu, bez strony internetowej ciężko o rozwój biznesu. Dlatego też, naszym zadaniem było stworzenie strony Tillotson Czechy, która ma nie tylko informować użytkowników o produkcie, ale przede wszystkim zachęcić do rozpoczęcia przygody i wejścia w świat gokartowych wyścigów.

Pomysł był oczywisty, robimy stronę, której nie powstydziłaby się Formuła 1.

Kluczowe cechy strony

Design

Kolorystyka strony nawiązuje do logo – niebieski  i czerwony to dominujące kolory. Zastosowaliśmy elementy  graficzne nawiązujące do motosportu. Zależało nam również na pokazaniu gokartów w akcji i dostarczone zdjęcia wyrażają to, co wyróżnia gokarty Tillotson- szybkość, adrenalina, zabawa.

Responsywność

Przygotowując stronę zadbaliśmy, aby była ona responsywna. Dzięki temu mogliśmy zapewnić każdemu użytkownikowi dostęp do wszystkich funkcjonalności strony na różnych urządzeniach. Odpowiednia responsywność ma także ogromny wpływ na jakość strony pod kątem optymalizacji SEO.

Integracje

Wykonaliśmy udaną integrację z portalem firmowym na Facebooku, co otworzyło nowe możliwości dla fanów motosportu. Dzięki temu użytkownicy mogą w prosty sposób przejść na fanpage firmy i tworzyć społeczność, którą łączy pasja.

Interaktywne elementy

Chcieliśmy, aby strona była zarówno informacją o marce i gokartach, jak i źródłem najnowszych informacji dla fanów wyścigów. Umieściliśmy pasek odliczania do najbliższych zawodów, tabele wyników z każdego wyścigu, kalendarz wydarzeń. Każdy kierowca biorący udział w serii Tillotson T4 Cup ma swoją kartę kierowcy.

Zależało nam, żeby strona była ciekawa dla uczestników wyścigów i zawierała wszystkie potrzebne informacje. Stąd bardzo ważne było dla nas umieszczenie statystyk z wyścigów, kalendarza wydarzeń czy licznika czasu do następnych zawodów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze strony, jaką udało nam się wspólnie stworzyć i cieszymy się na przyszłe plany – w sekrecie powiemy, że właściciel chce w przyszłości rozbudować stronę o sklep internetowy.

Z technicznych aspektów, zadbaliśmy, aby strona była przygotowana do działań pod kątem SEO – zamieszczone przez nas treści są wysokiej jakości, obrazy są odpowiednio zoptymalizowane, zdefiniowaliśmy sitemap oraz plik robots.txt. Wierzymy, że nasze działania pomogą klientowi w pozyskaniu wartościowego ruchu organicznego i odnalezieniu nowych pasjonatów gokartów.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Kalendarz 08 listopada 2023

Kariera w medycynie ze szkołą awansmed.pl

Awans-Med to medyczna szkoła policealna z Kielc, która posiada uprawienia szkoły publicznej. Placówka zgłosiła się do nas z potrzebą utworzenia nowej witryny, gdyż poprzednia nie była dostosowana do urządzeń mobilnych oraz miała nieatrakcyjny wygląd. Wyzwaniem postawionym dla nas było stworzenie strony internetowej, na której wszystkie oferowane przez szkołę kursy i szkolenia będą uporządkowane w sposób […]

Sprawdź to
Kalendarz 27 października 2023

Zielona przyszłość z h2cluster.pl

Marka: Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA Branża: forum współpracy dotyczące odnawialnych źródeł energii Działania: strona internetowa Adres strony www: h2cluster.pl Strona h2cluster.pl jest w pełni poświęcona inicjatywie Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej INDUSTRIA, która w 2021 roku zapoczątkowała Centralny Klaster Wodorowy, a na jego fundamentach powstała Centralna Dolina Wodorowa im. Braci Łaszczyńskich. Jest to otwarte forum współpracy, które zaprasza […]

Sprawdź to
Kalendarz 13 października 2023

Strona dla fanów motosportu – t4series.cz

Zgłosił się do nas klient, który jest autoryzowanym dealerem i przedstawicielem marki gokartów Tillotson na terenie Czech i Polski.  Tillotson to marka światowa, która swoje oddziały ma w prawie każdym kraju, na każdym kontynencie. Niebieskie gokarty są rozpoznawane przez fanów motosportu na całym świecie. Jednak nawet zajmując się produktem o światowym zasięgu, bez strony internetowej […]

Sprawdź to