Wirtualny spacer dla obiektu noclegowego – Sky Roof Apartments

Wirtualny spacer dla branży hotelowej to idealna okazja do zapoznania się przez potencjalnych gości z ofertą pokoi hotelowych czy apartamentów. To również szansa, by pokazać każdy kąt pomieszczenia i zainteresować użytkownika swoją realną ofertą. Tak jest w przypadku Sky Roof Apartments.

Co wyróżnia ten wirtualny spacer?

hotel

Prezentacja oferty

Wirtualny spacer po różnych apartamentach pozwala użytkownikowi wybrać ten, który najbardziej spełni jego oczekiwania pod względem wyglądu i udogodnień.

wirtualny spacer google

Wgląd do każdego kąta

Każdy apartament można obejrzeć ze wszystkich stron, uwzględniając takie pomieszczenia jak salon, sypialnia, łazienka czy taras, dzięki czemu użytkownik może poczuć atmosferę miejsca jeszcze przed przyjazdem.

Dbałość o szczegóły

Wirtualny spacer prezentuje takie detale, jak akcesoria łazienkowe czy wyposażenie aneksu kuchennego, dzięki czemu użytkownik może poznać szczegóły oferty.

Uchwycenie widoków

Widok z tarasu apartamentu został uchwycony w pogodny dzień, aby pokazać użytkownikowi najlepszą perspektywę ze szczytu budynku, w którym będzie przebywał.

Wirtualny spacer po Sky Roof Apartments to idealne narzędzie marketingowe do pokazania potencjalnemu gościowi, jakimi apartamentami dysponuje hotel i na jakie udogodnienia może liczyć. Oprócz możliwości „przejścia” się po wszystkich pomieszczeniach (salonie, sypialni czy łazience), użytkownik ma możliwość zobaczenia, jaki widok rozpościera się z tarasu.

Taki wirtualny spacer dla branży hotelowej to doskonały sposób na zwiększenie zaufania gości, co przekłada się na wzrost rezerwacji pobytów.

Rodzaje apartamentów w Sky Roof Apartments

Apartament Nowojorski

Apartament Glamour

Apartament Loft

Apartament Industrial

Apartament Boho

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer dla obiektu noclegowego – Sky Roof Apartments

Wirtualny spacer dla branży hotelowej to idealna okazja do zapoznania się przez potencjalnych gości z ofertą pokoi hotelowych czy apartamentów. To również szansa, by pokazać każdy kąt pomieszczenia i zainteresować użytkownika swoją realną ofertą. Tak jest w przypadku Sky Roof Apartments. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Prezentacja oferty Wirtualny spacer po różnych apartamentach pozwala użytkownikowi […]

Sprawdź to

Strona dla hurtowni szkła – amberglass.pl

Nasza współpraca przy tworzeniu strony amberglass.pl przebiegała w kilku kluczowych etapach: Etap 1 – Planowanie i projektowanie Zrozumienie celów klienta Pierwszym krokiem było zrozumienie celów i potrzeb klienta. AMBER-GLASS, będąc hurtownią i producentem szkła z 30-letnim doświadczeniem, potrzebowało strony, która nie tylko prezentowałaby ich produkty w atrakcyjny sposób, ale również umożliwiała łatwe nawigowanie po różnych […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po wnętrzu biura – DGE

Spacer po siedzibie firmy, którą zamierzamy odwiedzić lub nawiązać z nią współpracę, może pomóc w zapoznaniu się z udogodnieniami w budynku takimi jak obecność windy czy toalety lub w sprawdzeniu wielkości parkingu przed budynkiem. Firma decydująca się na usługę wykonania wirtualnego spaceru po swojej siedzibie, zwiększa swoją wiarygodność w oczach klientów, pokazuje, że jest transparentna. […]

Sprawdź to