Wirtualny spacer dla obiektu noclegowego – Sky Roof Apartments

Wirtualny spacer dla branży hotelowej to idealna okazja do zapoznania się przez potencjalnych gości z ofertą pokoi hotelowych czy apartamentów. To również szansa, by pokazać każdy kąt pomieszczenia i zainteresować użytkownika swoją realną ofertą. Tak jest w przypadku Sky Roof Apartments.

Co wyróżnia ten wirtualny spacer?

hotel

Prezentacja oferty

Wirtualny spacer po różnych apartamentach pozwala użytkownikowi wybrać ten, który najbardziej spełni jego oczekiwania pod względem wyglądu i udogodnień.

wirtualny spacer google

Wgląd do każdego kąta

Każdy apartament można obejrzeć ze wszystkich stron, uwzględniając takie pomieszczenia jak salon, sypialnia, łazienka czy taras, dzięki czemu użytkownik może poczuć atmosferę miejsca jeszcze przed przyjazdem.

Dbałość o szczegóły

Wirtualny spacer prezentuje takie detale, jak akcesoria łazienkowe czy wyposażenie aneksu kuchennego, dzięki czemu użytkownik może poznać szczegóły oferty.

Uchwycenie widoków

Widok z tarasu apartamentu został uchwycony w pogodny dzień, aby pokazać użytkownikowi najlepszą perspektywę ze szczytu budynku, w którym będzie przebywał.

Wirtualny spacer po Sky Roof Apartments to idealne narzędzie marketingowe do pokazania potencjalnemu gościowi, jakimi apartamentami dysponuje hotel i na jakie udogodnienia może liczyć. Oprócz możliwości „przejścia” się po wszystkich pomieszczeniach (salonie, sypialni czy łazience), użytkownik ma możliwość zobaczenia, jaki widok rozpościera się z tarasu.

Taki wirtualny spacer dla branży hotelowej to doskonały sposób na zwiększenie zaufania gości, co przekłada się na wzrost rezerwacji pobytów.

Rodzaje apartamentów w Sky Roof Apartments

Apartament Nowojorski

Apartament Glamour

Apartament Loft

Apartament Industrial

Apartament Boho

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Strona internetowa dla Centrum Stomatologii Małgorzata Rybicka

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Prywatnego Centrum Stomatologii Małgorzaty Rybickiej. Naszym zadaniem było przekształcenie starej, przestarzałej witryny w nowoczesny i estetyczny serwis, który oddaje profesjonalizm i szeroki zakres usług oferowanych przez klinikę. Nowa strona miała być nie tylko wizytówką marki, ale także narzędziem do pozyskiwania nowych pacjentów. Główne elementy projektu Logo Stworzyliśmy nowe […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla Silesia Start Up

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Silesia Start Up – dynamicznej przestrzeni coworkingowej, która oferuje między innymi nowoczesne biura, stanowiska biurowe oraz salę konferencyjną do wynajmu zarówno krótko-, jak i długoterminowego. Potrzeba stworzenia nowej strony wynikła z rozwoju firmy i konieczności przedstawienia pełnej oferty w atrakcyjny i użyteczny sposób. Klientowi zależało również na prezentacji […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po salonie meblowym – Bydgoskie Meble

Wirtualny spacer to nowoczesne narzędzie, które może znacząco zwiększyć atrakcyjność i zasięg salonu meblowego. Dzięki niemu klienci mogą w wygodny sposób zwiedzać sklep wirtualnie, odkrywając oferowane produkty i aranżacje bez konieczności wychodzenia z domu. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Pełna interaktywność i dostępność 24/7 Wirtualny spacer umożliwia klientom zwiedzanie salonu meblowego w dowolnym momencie, bez […]

Sprawdź to