Strona internetowa dla sali zabaw Koko Planeta Łobuziaków

  • Marka: Koko Planeta Łobuziaków
  • Branża: sala zabaw
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: www.kokoplaneta.pl

Kiedy zwróciła się do nas klientka, prowadząca salę zabaw Koko Planeta Łobuziaków, wyraźnie wyznaczyła nam cel: odświeżenie internetowej obecności. Dotychczasowa strona nie była wystarczająco informacyjna, rozbudowana, atrakcyjna oraz nie spełniała standardów UX/UI. Wyzwaniem było stworzenie nowej, funkcjonalnej witryny, która nie tylko prezentowałaby bogatą ofertę sali zabaw, ale pozwalałaby „wejść do środka” bawialni dla dzieci. Klientce zależało również, aby informować klientów także o dodatkowych udogodnieniach, takich jak kawiarnia czy organizacja imprez tematycznych.

Postanowiliśmy nie tylko odświeżyć wizualnie stronę internetową dla Koko Planeta Łobuziaków, ale także stworzyć narzędzie, które będzie pokazywać ofertę z zachowaniem duszy i wyjątkowości tego miejsca beztroskiej zabawy dla najmłodszych. Zadbaliśmy o to, aby strona nie tylko prezentowała wnętrze i cennik sali zabaw, ale również zapewniała użytkownikom pełen wgląd w atmosferę, wartości i standardy bezpieczeństwa.

Na co postawiliśmy, tworząc stronę dla sali zabaw dla najmłodszych?

agencja marketingowa bielsko

Moc kolorów i tematyka dżungli

Zdecydowaliśmy się na śmiałe połączenie wielu kolorów, wcielając w życie główną tematykę sali – dżunglę. Jednocześnie dbając o estetykę, nie zapomnieliśmy o funkcjonalności, tak ważnej dla użytkowników szukających szybkiego dostępu do informacji.

strona

Funkcjonalność i przejrzystość

Podstawą nowego projektu było stworzenie intuicyjnej nawigacji po stronie, w tym przejrzystego cennika, formularza kontaktowego umożliwiającego rezerwację urodzin oraz galerii zdjęć, pozwalającej użytkownikom zobaczyć wnętrze przed odwiedzinami.

projektowanie stron internetowych

Responsywność

Naszym priorytetem było zapewnienie, że strona będzie dostępna i funkcjonalna na każdym urządzeniu, niezależnie od wielkości ekranu. Dzięki temu użytkownicy mogą swobodnie przeglądać ofertę na komputerze, laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym.

edycja

Samodzielna edycja treści

Kluczowym elementem było umożliwienie klientowi samodzielnego zarządzania treściami strony po krótkim szkoleniu. Dzięki prostemu interfejsowi administracyjnemu nową stronę Koko Planeta Łobuziaków można teraz łatwo aktualizować, zmieniać treści, cennik i inne informacje, zapewniając zawsze świeże i aktualne treści dla użytkowników.

Dzięki naszej współpracy Koko Planeta Łobuziaków zyskała nie tylko nowoczesną stronę internetową, ale także narzędzie, które pomoże skutecznie komunikować się z klientami i przyciągać nowych. Efektem naszej pracy jest witryna, która odzwierciedla ich ofertę i atmosferę, jednocześnie zapewniając użytkownikom wygodę i przejrzystość w przeglądaniu treści. Jesteśmy pewni, że wiele dzieci będzie zachwycone wizytą w Sali Koko Planeta Łobuziaków, tak jak my z radością i optymizmem tworzyliśmy tę stronę internetową.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer po sali weselnej – Dworek Stara Cynkownia

Poszukiwanie sali weselnej lub przestrzeni eventowej jest często żmudnym procesem i wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i pieniędzy na dojazdy, aby móc zapoznać się z danym pomieszczeniem. Wirtualny spacer w tym wypadku jest bardzo komfortowym rozwiązaniem, które pozwala obejrzeć salę bez wychodzenia z domu. Tak jest w przypadku Dworku Stara Cynkownia. Co wyróżnia ten wirtualny […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla sali zabaw Koko Planeta Łobuziaków

Kiedy zwróciła się do nas klientka, prowadząca salę zabaw Koko Planeta Łobuziaków, wyraźnie wyznaczyła nam cel: odświeżenie internetowej obecności. Dotychczasowa strona nie była wystarczająco informacyjna, rozbudowana, atrakcyjna oraz nie spełniała standardów UX/UI. Wyzwaniem było stworzenie nowej, funkcjonalnej witryny, która nie tylko prezentowałaby bogatą ofertę sali zabaw, ale pozwalałaby „wejść do środka” bawialni dla dzieci. Klientce […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla JJ Energy Group

Wykonując stronę dla JJ Energy Group wyzwaniem była przejrzysta prezentacja zakresu usług oraz realizacji wykonanych przez firmę. Stworzyliśmy ich pierwszą stronę www, która pozwoli rozpocząć działania marketingowe w sieci i tym samym pozyskiwać pierwszych klientów z internetu. Co wyróżnia tę stronę internetową? Oferta podzielona na podstrony Usługi zostały podzielone na te dedykowane klientom indywidualnym oraz […]

Sprawdź to