PSB Mrówka – wirtualny spacer po sklepie

Wirtualny spacer po sklepie jest doskonałym sposobem na zaprezentowanie potencjalnemu klientowi asortymentu, jakim dysponuje firma. Użytkownik jeszcze przed wizytą na żywo ma możliwość zaznajomienia się z architekturą obiektu, sprawdzenia, czy sklep posiada dział, który go interesuje, a także zorientowania się, w które miejsce musi się udać, aby znaleźć przedmiot, którego szuka.

Zalety tego wirtualnego spaceru:

komfort

Wygoda

Klient może oglądać produkty na sklepowych półkach o dowolnej porze, nie wychodząc z domu.

zegar

Oszczędność czasu

Lepsze zaplanowanie zakupów, poprzez wcześniejsze zaznajomienie się z układem sklepu, co pozwala szybko dotrzeć w konkretne miejsce podczas zakupów.

agencja marketingowa bielsko

Zaprezentowanie oferty

Wirtualny spacer daje możliwość zapoznania się z poszczególnymi działami sklepu i poprzez to również z zakresem asortymentu.

wirtualny spacer

Przejrzystość

Użytkownik może dokładnie przyjrzeć się produktom z różnej perspektywy, co może pomóc w późniejszym podjęciu decyzji zakupowej.

Wirtualny spacer po sklepie PSB Mrówka to wyjście naprzeciw klientom i kolejny sposób na zaprezentowanie im swojej oferty i firmy.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Strona internetowa dla Centrum Stomatologii Małgorzata Rybicka

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Prywatnego Centrum Stomatologii Małgorzaty Rybickiej. Naszym zadaniem było przekształcenie starej, przestarzałej witryny w nowoczesny i estetyczny serwis, który oddaje profesjonalizm i szeroki zakres usług oferowanych przez klinikę. Nowa strona miała być nie tylko wizytówką marki, ale także narzędziem do pozyskiwania nowych pacjentów. Główne elementy projektu Logo Stworzyliśmy nowe […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla Silesia Start Up

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Silesia Start Up – dynamicznej przestrzeni coworkingowej, która oferuje między innymi nowoczesne biura, stanowiska biurowe oraz salę konferencyjną do wynajmu zarówno krótko-, jak i długoterminowego. Potrzeba stworzenia nowej strony wynikła z rozwoju firmy i konieczności przedstawienia pełnej oferty w atrakcyjny i użyteczny sposób. Klientowi zależało również na prezentacji […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po salonie meblowym – Bydgoskie Meble

Wirtualny spacer to nowoczesne narzędzie, które może znacząco zwiększyć atrakcyjność i zasięg salonu meblowego. Dzięki niemu klienci mogą w wygodny sposób zwiedzać sklep wirtualnie, odkrywając oferowane produkty i aranżacje bez konieczności wychodzenia z domu. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Pełna interaktywność i dostępność 24/7 Wirtualny spacer umożliwia klientom zwiedzanie salonu meblowego w dowolnym momencie, bez […]

Sprawdź to