Nieszablonowi eksperci prawni dla biznesu i nowych technologii- krpmlegal.pl

  • Marka: KRPM Legal
  • Branża: kancelaria prawna dla biznesu
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: www.krpmlegal.pl

Usługi prawnicze i kancelarie radców prawnych to tematyka, która na ogół trzyma się sztampowych ram. Elegancja, powaga, prostota. Takie projekty również wykonujemy na najwyższym poziomie. Ale tym razem Kancelaria, która się do nas zgłosiła, totalnie nas zaskoczyła. Właścicielki KRPM Legal to prawniczki z niecodziennym podejściem do swojej profesji. Zamiast monotematycznej strony internetowej swoich usług, chciały przedstawić je w sposób oryginalny i nieszablonowy. Tak oto powstała strona łącząca prawo, biznes i nowe technologie, a wszystko w duchu AI.

Na co postawiliśmy tworząc stronę dla branży prawniczej?

Nowoczesny design

Dla naszych klientek bardzo ważne było połączenie na stronie dwóch obszarów, w ramach których świadczą usługi. Już logo nawiązuje do tego podziału poprzez wykorzystanie dwóch, tak różnych od siebie kolorów – granatu i różu. Ten zamysł towarzyszy nam od pierwszego wejścia na stronę. Dodajmy do tego zdjęcia Katowic oraz grafiki inspirowane Sztuczną Inteligencją, a otrzymamy zaskakujący efekt „wow”.

projektowanie stron internetowych

Responsywność

Efektywna strona internetowa to taka, która jest przyjazna dla użytkownika bez względu na urządzenie. Przywiązujemy wagę do tego, aby tworzone przez nas strony były responsywne, ponieważ zdecydowana większość z nas korzysta z urządzeń mobilnych, które coraz częściej stają się głównym kanałem pozyskiwania wiadomości i kontaktów.

tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych

Klarowne wskazanie oferty

Zakres usług prawniczych, które świadczy nasz klient obejmuje wiele obszarów w ramach działań dla Biznesu jak i Nowych Technologii. Dlatego też zależało nam na jasnym podziale, który intuicyjnie wskaże użytkownikowi, w jakich aspektach prawnych KRPM Legal może pomóc. Sprawdził się tutaj podział kolorystyczny, na którym bazuje design strony.

ok seo

Budowanie zaufania

Branża prawnicza szczególnie ceni sobie zaufanie. Tworząc stronę kancelarii, zależało nam, aby użytkownik poczuł, że nawiązując współpracę z KRPM Legal stworzy partnerstwo z doświadczonym zespołem. Dlatego też zarówno właścicielkom jak i zespołowi zostały poświęcone sekcje opisowe, które pozwalają poznać ich lepiej jako osoby. Taki zabieg zwiększa sympatię oraz zaufanie użytkowników. 

Stworzona przez nas strona dla kancelarii prawnej to niewątpliwie ukłon w stronę przyszłości. Inspiracje AI, nowoczesne funkcjonalności oraz skupienie się na połączeniu biznesu i prawa. Bardzo nas cieszy, że efekt końcowy przeszedł oczekiwania samych klientek.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer dla obiektu noclegowego – Sky Roof Apartments

Wirtualny spacer dla branży hotelowej to idealna okazja do zapoznania się przez potencjalnych gości z ofertą pokoi hotelowych czy apartamentów. To również szansa, by pokazać każdy kąt pomieszczenia i zainteresować użytkownika swoją realną ofertą. Tak jest w przypadku Sky Roof Apartments. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Prezentacja oferty Wirtualny spacer po różnych apartamentach pozwala użytkownikowi […]

Sprawdź to

Strona dla hurtowni szkła – amberglass.pl

Nasza współpraca przy tworzeniu strony amberglass.pl przebiegała w kilku kluczowych etapach: Etap 1 – Planowanie i projektowanie Zrozumienie celów klienta Pierwszym krokiem było zrozumienie celów i potrzeb klienta. AMBER-GLASS, będąc hurtownią i producentem szkła z 30-letnim doświadczeniem, potrzebowało strony, która nie tylko prezentowałaby ich produkty w atrakcyjny sposób, ale również umożliwiała łatwe nawigowanie po różnych […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po wnętrzu biura – DGE

Spacer po siedzibie firmy, którą zamierzamy odwiedzić lub nawiązać z nią współpracę, może pomóc w zapoznaniu się z udogodnieniami w budynku takimi jak obecność windy czy toalety lub w sprawdzeniu wielkości parkingu przed budynkiem. Firma decydująca się na usługę wykonania wirtualnego spaceru po swojej siedzibie, zwiększa swoją wiarygodność w oczach klientów, pokazuje, że jest transparentna. […]

Sprawdź to