Nieszablonowe miejsce na eventy w owczarniawg.pl

  • Marka: Owczarnia
  • Branża: wesela, eventy
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: owczarniawg.pl

Owczarnia to nieszablonowe miejsce na zorganizowanie wesela, położone w malowniczych górach, wyróżniające się autentycznością. Jest to lokal stworzony w miejscu, które niegdyś służyło za prawdziwe schronienie dla owiec.

Klient pragnął stworzyć miejsce niepowtarzalne, pozwalające poczuć bliskość z naturą, jednocześnie oferując nowoczesne udogodnienia i profesjonalną obsługę. Powstała zatem potrzeba stworzenia strony internetowej, która pozwoli dotrzeć do szerokiego grona klientów i przedstawi lokal w taki właśnie sposób.

Przygotowanie strony

Opierając się na naszym doświadczeniu, stworzyliśmy projekt strony zapewniający innowacyjny wygląd, a zarazem optymalne działanie. Kierując się analizą wyników z różnych, przetestowanych w wielu innych przypadkach narzędzi wiemy, że jedną z najważniejszych kwestii jest responsywność strony. Owczarnia jest stworzona w sposób umożliwiający płynne przeglądanie zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych, na których zgodnie ze statystykami Google Search Console stronę przegląda ponad 70% miesięcznych odwiedzających.

Nasze działania optymalizacyjne oraz wprowadzenie do projektu SEO pozwalają stronie uzyskiwać wyniki rzędu 6700 wyświetleń miesięcznie, generując satysfakcjonujący dla klienta ruch na stronie.

Najważniejsze cechy strony

tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych

Interaktywne elementy

Interaktywne elementy pozwalają na bardziej spersonalizowane doświadczenia, zwiększając tym samym przyciągający charakter strony oraz poprawiając jej użyteczność.

projektowanie stron internetowych

Responsywność

Zadbaliśmy o to, by nasza strona była w pełni responsywna, co oznacza, że jest dostosowana do różnych typów urządzeń, takich jak komputery, tablety i smartfony. Dzięki temu każdy użytkownik może wygodnie korzystać z naszej witryny na swoim urządzeniu.

projektowanie stron internetowych

Nowoczesny design

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy nowoczesną stroną internetową, która podąża za aktualnymi trendami UX. Wdrożyliśmy minimalistyczne elementy praz funkcjonalności, które pozytywnie wpływają na użytkowanie strony.

agencja marketingowa bielsko

Integracja z social mediami

Nasz klient mocno działa w social media, dlatego na jego stronie nie mogło zabraknąć sekcji z feedem z Instagrama. To świetna możliwość podzielenia się z potencjalnymi klientami ciekawymi inspiracjami, ale również pokazania firmy z innej perspektywy.

Na stronie Owczarni postawiliśmy głównie na intuicyjną i łatwą nawigację oraz minimalistyczny i nowoczesny wygląd. To połączenie pozwoliło nam na stworzenie strony, która jest przyjazna dla użytkownika, ale również cieszy oko swoim eleganckim wyglądem.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Strona internetowa dla kliniki medycyny estetycznej – qualitybeauty.pl

Quality House of Beauty to prestiżowa klinika medycyny estetycznej oraz beauty, stworzona z pasją do skutecznych rozwiązań estetycznych i z myślą o klientach ceniących profesjonalizm oraz komfort. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która nie tylko odzwierciedli unikalny charakter marki, ale także przestrzega aktualnych przepisów dotyczących reklamy procedur medycyny estetycznej. Najważniejsze cechy strony Elegancja i […]

Sprawdź to

Nowoczesność i tradycja w transporcie publicznym – gzmserwis.pl

Nasza agencja marketingowa miała przyjemność współpracować ze Spółką Serwis GZM, działającą w ramach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, przy tworzeniu ich strony internetowej. Naszym celem było stworzenie platformy, która nie tylko reprezentuje profesjonalizm i nowoczesność spółki, ale także zapewnia użytkownikom łatwą i intuicyjną nawigację, podkreślając jednocześnie misję dbania o jak najlepsze doświadczenia komunikacyjne na terenie metropolii. Łącząc siły […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla automatyki i robotyki – drimrobotics.eu

W jaki sposób zaprezentować online innowacyjne rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki? Przed tym wyzwaniem stanęliśmy tworząc stronę dla Drim Robotics. Firma dostarcza rozwiązania na każdym etapie budowy zautomatyzowanego procesu produkcyjnego, dając swoim klientom rozwiązania takie jak projektowanie i rozwijanie systemów do automatycznego sterowania maszynami przemysłowymi. Na co postawiliśmy tworząc stronę dla branży robotyki przemysłowej? […]

Sprawdź to