Nieszablonowe miejsce na eventy w owczarniawg.pl

  • Marka: Owczarnia
  • Branża: wesela, eventy
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: owczarniawg.pl

Owczarnia to nieszablonowe miejsce na zorganizowanie wesela, położone w malowniczych górach, wyróżniające się autentycznością. Jest to lokal stworzony w miejscu, które niegdyś służyło za prawdziwe schronienie dla owiec.

Klient pragnął stworzyć miejsce niepowtarzalne, pozwalające poczuć bliskość z naturą, jednocześnie oferując nowoczesne udogodnienia i profesjonalną obsługę. Powstała zatem potrzeba stworzenia strony internetowej, która pozwoli dotrzeć do szerokiego grona klientów i przedstawi lokal w taki właśnie sposób.

Przygotowanie strony

Opierając się na naszym doświadczeniu, stworzyliśmy projekt strony zapewniający innowacyjny wygląd, a zarazem optymalne działanie. Kierując się analizą wyników z różnych, przetestowanych w wielu innych przypadkach narzędzi wiemy, że jedną z najważniejszych kwestii jest responsywność strony. Owczarnia jest stworzona w sposób umożliwiający płynne przeglądanie zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych, na których zgodnie ze statystykami Google Search Console stronę przegląda ponad 70% miesięcznych odwiedzających.

Nasze działania optymalizacyjne oraz wprowadzenie do projektu SEO pozwalają stronie uzyskiwać wyniki rzędu 6700 wyświetleń miesięcznie, generując satysfakcjonujący dla klienta ruch na stronie.

Najważniejsze cechy strony

tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych

Interaktywne elementy

Interaktywne elementy pozwalają na bardziej spersonalizowane doświadczenia, zwiększając tym samym przyciągający charakter strony oraz poprawiając jej użyteczność.

projektowanie stron internetowych

Responsywność

Zadbaliśmy o to, by nasza strona była w pełni responsywna, co oznacza, że jest dostosowana do różnych typów urządzeń, takich jak komputery, tablety i smartfony. Dzięki temu każdy użytkownik może wygodnie korzystać z naszej witryny na swoim urządzeniu.

projektowanie stron internetowych

Nowoczesny design

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy nowoczesną stroną internetową, która podąża za aktualnymi trendami UX. Wdrożyliśmy minimalistyczne elementy praz funkcjonalności, które pozytywnie wpływają na użytkowanie strony.

agencja marketingowa bielsko

Integracja z social mediami

Nasz klient mocno działa w social media, dlatego na jego stronie nie mogło zabraknąć sekcji z feedem z Instagrama. To świetna możliwość podzielenia się z potencjalnymi klientami ciekawymi inspiracjami, ale również pokazania firmy z innej perspektywy.

Na stronie Owczarni postawiliśmy głównie na intuicyjną i łatwą nawigację oraz minimalistyczny i nowoczesny wygląd. To połączenie pozwoliło nam na stworzenie strony, która jest przyjazna dla użytkownika, ale również cieszy oko swoim eleganckim wyglądem.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Strona internetowa dla Silesia Start Up

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Silesia Start Up – dynamicznej przestrzeni coworkingowej, która oferuje między innymi nowoczesne biura, stanowiska biurowe oraz salę konferencyjną do wynajmu zarówno krótko-, jak i długoterminowego. Potrzeba stworzenia nowej strony wynikła z rozwoju firmy i konieczności przedstawienia pełnej oferty w atrakcyjny i użyteczny sposób. Klientowi zależało również na prezentacji […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po salonie meblowym – Bydgoskie Meble

Wirtualny spacer to nowoczesne narzędzie, które może znacząco zwiększyć atrakcyjność i zasięg salonu meblowego. Dzięki niemu klienci mogą w wygodny sposób zwiedzać sklep wirtualnie, odkrywając oferowane produkty i aranżacje bez konieczności wychodzenia z domu. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Pełna interaktywność i dostępność 24/7 Wirtualny spacer umożliwia klientom zwiedzanie salonu meblowego w dowolnym momencie, bez […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla Jamat

Jamat to firma z branży odnawialnych źródeł energii, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii, a także wykonująca kompleksowe usługi termomodernizacyjne. W pierwszej kolejności zdecydowali się na nasz Pakiet testowy, który pozwolił nam przygotować rekomendacje na dalsze działania marketingowe. Kampania wskazała na nieskuteczność strony internetowej, która nie generowała leadów ani nie przynosiła oczekiwanych efektów […]

Sprawdź to