Kleib – wirtualny spacer po pomieszczeniach producenta chemii budowlanej

Wirtualny spacer po firmie Kleib pozwala użytkownikowi obejrzeć siedzibę producenta chemii budowlanej z kilku perspektyw: zewnętrznej, pomieszczeń biurowych oraz magazynu.

Oto cechy, które wyróżniają ten wirtualny spacer:

interaktywność wirtualny spacer

Interaktywność

Użytkownicy mogą obejść budynek firmy z zewnątrz z każdej strony, a także obejrzeć wszystkie istotne pomieszczenia, w tym części biurowe i magazyn.

kontakt

Prezentacja pracy firmy

Wirtualny spacer został zrealizowany w taki sposób, aby uwzględnić realną pracę firmy, dlatego podczas przemierzania pomieszczeń można trafić na pracowników przy swoich obowiązkach.

wirtualny spacer

360-stopniowe widoki

Użytkownicy mogą obracać widok o 360 stopni, co imituje realne przechadzanie się po pomieszczeniach z możliwością oglądania wszystkiego wokół.

wysoka rozdzielczość wirtualny spacer

Wysoka jakość

Zdjęcia zostały wykonane w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można dostrzec detale, zwłaszcza w części magazynowej i na zapleczu.

Firma Kleib wyszła naprzeciw klientowi, zapraszając go do obejrzenia swojej fabryki – taki wirtualny spacer zwiększa zaufanie do marki, jak i samych produktów.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Wirtualny spacer dla obiektu noclegowego – Sky Roof Apartments

Wirtualny spacer dla branży hotelowej to idealna okazja do zapoznania się przez potencjalnych gości z ofertą pokoi hotelowych czy apartamentów. To również szansa, by pokazać każdy kąt pomieszczenia i zainteresować użytkownika swoją realną ofertą. Tak jest w przypadku Sky Roof Apartments. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Prezentacja oferty Wirtualny spacer po różnych apartamentach pozwala użytkownikowi […]

Sprawdź to

Strona dla hurtowni szkła – amberglass.pl

Nasza współpraca przy tworzeniu strony amberglass.pl przebiegała w kilku kluczowych etapach: Etap 1 – Planowanie i projektowanie Zrozumienie celów klienta Pierwszym krokiem było zrozumienie celów i potrzeb klienta. AMBER-GLASS, będąc hurtownią i producentem szkła z 30-letnim doświadczeniem, potrzebowało strony, która nie tylko prezentowałaby ich produkty w atrakcyjny sposób, ale również umożliwiała łatwe nawigowanie po różnych […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po wnętrzu biura – DGE

Spacer po siedzibie firmy, którą zamierzamy odwiedzić lub nawiązać z nią współpracę, może pomóc w zapoznaniu się z udogodnieniami w budynku takimi jak obecność windy czy toalety lub w sprawdzeniu wielkości parkingu przed budynkiem. Firma decydująca się na usługę wykonania wirtualnego spaceru po swojej siedzibie, zwiększa swoją wiarygodność w oczach klientów, pokazuje, że jest transparentna. […]

Sprawdź to