Kariera w medycynie ze szkołą awansmed.pl

  • Marka: Szkoły Medyczne Awans
  • Branża: szkolnictwo i edukacja
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: awansmed.pl

Awans-Med to medyczna szkoła policealna z Kielc, która posiada uprawienia szkoły publicznej. Placówka zgłosiła się do nas z potrzebą utworzenia nowej witryny, gdyż poprzednia nie była dostosowana do urządzeń mobilnych oraz miała nieatrakcyjny wygląd. Wyzwaniem postawionym dla nas było stworzenie strony internetowej, na której wszystkie oferowane przez szkołę kursy i szkolenia będą uporządkowane w sposób jasny i czytelny.

Kluczowe cechy strony

Ważne jest dla nas, aby każda zaprogramowana przez nas strona internetowa miała elementy, które będą łączyć się z identyfikacją marki oraz aby zawierała wyróżniające ją elementy. Przy projektowaniu tej strony internetowej dla klienta, zadbaliśmy przede wszystkim o to, aby wszystkie podane informacje były dobrze czytelne dla każdego potencjalnego kandydata.

agencja marketingowa bielsko

Spójna kolorystyka

Odcienie niebieskiego, białego, czerwonego, które są zgodne z logo szkoły jak również wpisują się w branżę edukacyjną.

agencja marketingowa bielsko

Profesjonalne zdjęcia branżowe

Umieściliśmy na stronie zdjęcia i grafiki dopasowane do zakresu nauczania placówki, pamiętając o estetyce i przekazie, jakie powinny przedstawiać.

agencja marketingowa bielsko

Szczegółowe karty kursów

Zaprojektowaliśmy podstrony kierunków i szkoleń tak, aby zawierały niezbędne dla kandydata do szkoły informacje.

agencja marketingowa bielsko

Podstrona Rekrutacja

Umożliwia przesłanie przez kandydata do szkoły zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy.

agencja marketingowa bielsko

Social media w nagłówku

Dodaliśmy odesłania do kanałów social mediów, które prowadzi szkoła, dzięki czemu użytkownik szybko może przejść na wybrany kanał, aby sprawdzić, co aktualnego dzieje się w szkole.

agencja marketingowa bielsko

Rozbudowana stopka

Dzięki niej użytkownik może szybko odnaleźć kierunek kształcenia lub przejść na interesującą go podstronę czy też w łatwy sposób skontaktować się ze szkołą.

Wirtualny spacer po szkole

Na stronie Awans-Med umieściliśmy sekcję, w której potencjalni kandydaci mogę przespacerować się po szkole, ale również odwiedzić sale lekcyjne i zobaczyć, jakim sprzętem dysponuje placówka. Przyszli uczniowie mogą przejść się po pracowniach, w których będą szlifować swoją wiedzę i umiejętności oraz poczuć klimat szkolnych korytarzy.

strony internetowe bielsko

Klientowi zależało najbardziej na tym, aby strona była łatwa w nawigacji, dostosowana do urządzeń mobilnych i aby zawierała wszystkie informacje o szkole, kierunkach nauczania, opłatach, tak, aby każdy potencjalny kandydat mógł znaleźć wszystko, czego potrzebuje.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Strona internetowa dla Silesia Start Up

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Silesia Start Up – dynamicznej przestrzeni coworkingowej, która oferuje między innymi nowoczesne biura, stanowiska biurowe oraz salę konferencyjną do wynajmu zarówno krótko-, jak i długoterminowego. Potrzeba stworzenia nowej strony wynikła z rozwoju firmy i konieczności przedstawienia pełnej oferty w atrakcyjny i użyteczny sposób. Klientowi zależało również na prezentacji […]

Sprawdź to

Wirtualny spacer po salonie meblowym – Bydgoskie Meble

Wirtualny spacer to nowoczesne narzędzie, które może znacząco zwiększyć atrakcyjność i zasięg salonu meblowego. Dzięki niemu klienci mogą w wygodny sposób zwiedzać sklep wirtualnie, odkrywając oferowane produkty i aranżacje bez konieczności wychodzenia z domu. Co wyróżnia ten wirtualny spacer? Pełna interaktywność i dostępność 24/7 Wirtualny spacer umożliwia klientom zwiedzanie salonu meblowego w dowolnym momencie, bez […]

Sprawdź to

Strona internetowa dla Jamat

Jamat to firma z branży odnawialnych źródeł energii, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii, a także wykonująca kompleksowe usługi termomodernizacyjne. W pierwszej kolejności zdecydowali się na nasz Pakiet testowy, który pozwolił nam przygotować rekomendacje na dalsze działania marketingowe. Kampania wskazała na nieskuteczność strony internetowej, która nie generowała leadów ani nie przynosiła oczekiwanych efektów […]

Sprawdź to