Kariera w medycynie ze szkołą awansmed.pl

  • Marka: Szkoły Medyczne Awans
  • Branża: szkolnictwo i edukacja
  • Działania: strona internetowa
  • Adres strony www: awansmed.pl

Awans-Med to medyczna szkoła policealna z Kielc, która posiada uprawienia szkoły publicznej. Placówka zgłosiła się do nas z potrzebą utworzenia nowej witryny, gdyż poprzednia nie była dostosowana do urządzeń mobilnych oraz miała nieatrakcyjny wygląd. Wyzwaniem postawionym dla nas było stworzenie strony internetowej, na której wszystkie oferowane przez szkołę kursy i szkolenia będą uporządkowane w sposób jasny i czytelny.

Kluczowe cechy strony

Ważne jest dla nas, aby każda zaprogramowana przez nas strona internetowa miała elementy, które będą łączyć się z identyfikacją marki oraz aby zawierała wyróżniające ją elementy. Przy projektowaniu tej strony internetowej dla klienta, zadbaliśmy przede wszystkim o to, aby wszystkie podane informacje były dobrze czytelne dla każdego potencjalnego kandydata.

agencja marketingowa bielsko

Spójna kolorystyka

Odcienie niebieskiego, białego, czerwonego, które są zgodne z logo szkoły jak również wpisują się w branżę edukacyjną.

agencja marketingowa bielsko

Profesjonalne zdjęcia branżowe

Umieściliśmy na stronie zdjęcia i grafiki dopasowane do zakresu nauczania placówki, pamiętając o estetyce i przekazie, jakie powinny przedstawiać.

agencja marketingowa bielsko

Szczegółowe karty kursów

Zaprojektowaliśmy podstrony kierunków i szkoleń tak, aby zawierały niezbędne dla kandydata do szkoły informacje.

agencja marketingowa bielsko

Podstrona Rekrutacja

Umożliwia przesłanie przez kandydata do szkoły zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy.

agencja marketingowa bielsko

Social media w nagłówku

Dodaliśmy odesłania do kanałów social mediów, które prowadzi szkoła, dzięki czemu użytkownik szybko może przejść na wybrany kanał, aby sprawdzić, co aktualnego dzieje się w szkole.

agencja marketingowa bielsko

Rozbudowana stopka

Dzięki niej użytkownik może szybko odnaleźć kierunek kształcenia lub przejść na interesującą go podstronę czy też w łatwy sposób skontaktować się ze szkołą.

Wirtualny spacer po szkole

Na stronie Awans-Med umieściliśmy sekcję, w której potencjalni kandydaci mogę przespacerować się po szkole, ale również odwiedzić sale lekcyjne i zobaczyć, jakim sprzętem dysponuje placówka. Przyszli uczniowie mogą przejść się po pracowniach, w których będą szlifować swoją wiedzę i umiejętności oraz poczuć klimat szkolnych korytarzy.

strony internetowe bielsko

Klientowi zależało najbardziej na tym, aby strona była łatwa w nawigacji, dostosowana do urządzeń mobilnych i aby zawierała wszystkie informacje o szkole, kierunkach nauczania, opłatach, tak, aby każdy potencjalny kandydat mógł znaleźć wszystko, czego potrzebuje.

Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zadbają o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz pomogą Ci osiągnąć sukces!

strony internetowe bielsko

Zobacz również.

Kalendarz 08 listopada 2023

Kariera w medycynie ze szkołą awansmed.pl

Awans-Med to medyczna szkoła policealna z Kielc, która posiada uprawienia szkoły publicznej. Placówka zgłosiła się do nas z potrzebą utworzenia nowej witryny, gdyż poprzednia nie była dostosowana do urządzeń mobilnych oraz miała nieatrakcyjny wygląd. Wyzwaniem postawionym dla nas było stworzenie strony internetowej, na której wszystkie oferowane przez szkołę kursy i szkolenia będą uporządkowane w sposób […]

Sprawdź to
Kalendarz 27 października 2023

Zielona przyszłość z h2cluster.pl

Marka: Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA Branża: forum współpracy dotyczące odnawialnych źródeł energii Działania: strona internetowa Adres strony www: h2cluster.pl Strona h2cluster.pl jest w pełni poświęcona inicjatywie Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej INDUSTRIA, która w 2021 roku zapoczątkowała Centralny Klaster Wodorowy, a na jego fundamentach powstała Centralna Dolina Wodorowa im. Braci Łaszczyńskich. Jest to otwarte forum współpracy, które zaprasza […]

Sprawdź to
Kalendarz 13 października 2023

Strona dla fanów motosportu – t4series.cz

Zgłosił się do nas klient, który jest autoryzowanym dealerem i przedstawicielem marki gokartów Tillotson na terenie Czech i Polski.  Tillotson to marka światowa, która swoje oddziały ma w prawie każdym kraju, na każdym kontynencie. Niebieskie gokarty są rozpoznawane przez fanów motosportu na całym świecie. Jednak nawet zajmując się produktem o światowym zasięgu, bez strony internetowej […]

Sprawdź to