Kalendarz 08 kwietnia 2024

Jak wygląda tworzenie sklepu internetowego?

Przed rozpoczęciem tworzenia sklepu internetowego konieczne jest, aby klient podał nam przykłady 2-3 sklepów, które mu się podobają oraz określił potrzebne dodatkowe funkcje, metody płatności i dostawy. Potrzebujemy też regulaminów i polityk prywatności. Po zebraniu tych informacji zaczynamy od projektu strony głównej, a następnie tworzymy pozostałe podstrony i karty produktów. Dalej zajmujemy się programowaniem, dodawaniem treści i produktów – jeśli klient dostarczy plik CSV, możemy zaimportować produkty za niego. Na końcu sprawdzamy wszystko i uczymy klienta, jak zarządzać sklepem.

Zobacz również.

Kalendarz 18 lipca 2024

Jak stworzyć skuteczny landing page: Kompletne wprowadzenie

Strona typu landing page może być skuteczną formą reklamy w sieci. Dowiedz się, jak stworzyć efektywny landing page, który zwiększy konwersję!

Sprawdź to
Kalendarz 12 lipca 2024

4 powody, dla których Twoja strona potrzebuje audytu SEO

Audyt SEO – dlaczego wykonywany regularnie może pomóc w widoczności i wzrostowi odwiedzin Twojej strony internetowej? Przeczytaj!

Sprawdź to
Kalendarz 20 czerwca 2024

Jakie znaczenie ma zrozumienie potrzeb klientów w procesie tworzenia sklepu internetowego?

Czy wiesz, jak ważne jest zrozumienie potrzeb Twoich klientów przy tworzeniu sklepu internetowego? Wejdź i sprawdź, o czym musisz pamiętać!

Sprawdź to