Kalendarz 27 lutego 2024

Odkryj korzyści pakietu testowego kampanii Google Ads dla Twojej firmy

Marketing internetowy to doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą zoptymalizować swoje reklamy i dotrzeć do potencjalnych klientów. Często jednak wiąże się to z nietrafionymi działaniami i dużymi kosztami. Kampania testowa Google Ads od Wertui to innowacyjne rozwiązanie, które najpierw pozwala firmom na sprawdzenie skuteczności swoich reklam bez konieczności ponoszenia dużych kosztów i wybranie skutecznej drogi promocji. W tym wpisie omówimy dla Was, czym jest kampania testowa oraz przedstawimy, jakie korzyści niesie dla firm!

Czym jest pakiet testowy kampanii Google Ads od Wertui?

Kampania testowa Google Ads od Wertui to doskonałe narzędzie, które umożliwia firmom proste sprawdzenie zainteresowana swoimi produktami i usługami w sieci. Trwa ona około 50-60 dni, co daje wystarczająco dużo czasu na zebranie danych i ocenę skuteczności kampanii. W trakcie tego okresu nasza agencja uruchamia kampanię, a reklama jest widoczna w wynikach wyszukiwania oraz na popularnych portalach, zapewniając maksymalną ekspozycję marki. 

Natychmiastowy efekt to kluczowa cecha kampanii testowej. Reklama internetowa jest widoczna dla potencjalnych klientów, co pozwala szybko zauważyć, czy strategia reklamowa przynosi oczekiwane rezultaty. Model płatności za kliknięcia eliminuje ryzyko marnowania budżetu na nieefektywne wyświetlenia, co czyni kampanię bardziej efektywną kosztowo.

Aby reklamować się w sieci często trzeba wielu złożonych działań, sporych wydatków i skomplikowanych czasochłonnych czynności. Pakiet testowy kampanii Google Ads, umożliwia Ci łatwe i szybkie sprawdzenie najpopularniejszej metody reklamy w sieci i zdecydowanie czy będzie ona dla Ciebie głównym sposobem pozyskiwania klientów.

Dla kogo jest pakiet testowy kampanii Google Ads?

Kampania testowa Google Ads Wertui jest dedykowana różnym przedsiębiorcom, markom i firmom, które pragną skutecznie promować swoje produkty lub usługi w internecie. To doskonałe rozwiązanie dla nowych przedsiębiorców, poszukujących skutecznego narzędzia na dotarcie do pierwszych klientów, a także dla firm, które potrzebują skutecznych narzędzi promujących w sieci. Kampania testowa jest także idealna dla tych, którzy planują rozszerzenie działalności na nowe obszary, chcą dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć lokalną widoczność lub efektywnie pozyskiwać klientów online.

reklama strony internetowej w google

Dlaczego warto spróbować kampanii testowej?

Kampania ta umożliwia głębsze zrozumienie zwyczajów klientów poprzez analizę ich reakcji na reklamy. Dzięki temu zdobędziesz cenne informacje na temat preferencji i zachowań, co pozwoli dostosować strategię marketingową do realnych potrzeb odbiorców.

Kampania testowa pozwala na ocenę popularności Twojej strony poprzez monitorowanie ruchu i interakcje użytkowników. To kluczowe, aby skutecznie dostosować treści i poprawić doświadczenie użytkownika, co może przyczynić się do zwiększenia konwersji.

Przez aktywne monitorowanie kampanii, będziesz mógł sprawdzić, czy Twoja strona działa prawidłowo podczas wzmożonego ruchu generowanego przez reklamy. Analiza strony internetowej jest istotna dla zapewnienia płynności procesu zakupowego i uniknięcia potencjalnych problemów technicznych.

Testowe prowadzenie kampanii Google Ads umożliwia precyzyjne śledzenie liczby konwersji. Dzięki temu będziesz mógł dokładnie ocenić skuteczność kampanii i dowiedzieć się, które działania przynoszą najwięcej zamierzonych rezultatów.

Co zawiera pakiet testowy?

Kampania testowa Google Ads od Wertui obejmuje konfigurację i optymalizację w sposób ciągły kampanii Google Ads. Dostępna jest w dwóch różnych pakietach, aby sprostać różnorodnym potrzebom przedsiębiorców.

Pakiet Testowy Plus

To opcja dla marek, które już mają stronę internetową i jest najczęstszym wyborem klientów. Dzięki niemu można jeszcze skuteczniej sprawdzić, jak reklama wpływa na ruch na stronie oraz zwiększa konwersję. Obejmuje kilka etapów:

 • podłączenie Google Analytics – pozwala to na zbieranie informacji o użytkownikach, którzy odwiedzają stronę,
 • konfiguracja konwersji – zostają ustawione cele dostosowane do potrzeb firmy, co przekłada się na skuteczne mierzenie wyników kampanii,
 • uruchomienie i prowadzenie kampanii Google Ads – zakres ten obejmuje sieć wyszukiwań Google, sieć displayową czy Zakupy Google, co przekłada się również na wyświetlanie się na popularnych portalach,
  W skład kampanii wchodzi:
  • analiza i aktualizacja fraz, czyli wykorzystywanych słów kluczowych w kampanii
  • aktualizacja stawek CPC (koszt za kliknięcie), CPA (koszt za określoną akcję) i CPM (koszt za wyświetlenie przez 1000 użytkowników),
  • copywriting i testy różnych wariantów boksów reklamowych,
  • aktualizacja rozszerzeń reklam,
  • prowadzenie kampanii remarketignowych,
  • prowadzenie kampanii Shopping (w przypadku sklepu internetowego).
 • przydzielenie opiekuna do kampanii – przez okres trwania pakietu testowego dedykowany opiekun czuwa nad realizacją kampanii: analizuje konwersje, wdraża poprawki i optymalizuje działania, a klient otrzymuje cotygodniowy telefoniczny raport z wyników,
 • dostęp do interaktywnego raportu – klient otrzymuje dostęp do interaktywnego raportu, gdzie ma wgląd do wyników kampanii – może zobaczyć skuteczność konkretnych obszarów działań, w określonych przez niego datach,
 • całościowe podsumowanie kampanii – pakiet testowy kampanii Google Ads zakończony zostaje podsumowaniem działań w formie raportu, gdzie oprócz całościowych wyników klient otrzymuje co najmniej dwie rekomendacje na dalsze działania marketingowe.

Pakiet Optimum

To opcja dla firm, które nie posiadają jeszcze swojej strony www. Działania na tym polu obejmują zakres usług z Pakietu Testowego Plus oraz stworzenie strony internetowej w wersji basic.

Pakiet testowy kampanii Google Ads od Wertui to jedyna taka usługa na rynku, która pozwoli Ci sprawdzić zainteresowanie produktami i usługami Twojej firmy.

kampania testowa google ads

Zdj 1. Przykład interaktywnego raportu pakietu testowego kampanii Google Ads od Wertui. Źródło: lookerstudio.google.com

Prowadzenie kampanii testowej przez specjalistów Wertui

Agencja marketingu internetowego Wertui posiada status Partnera Google, co oznacza, że osiąga ponadprzeciętne wyniki w optymalizacji kosztów reklamowych. Certyfikat ten jest przyznawany organizacjom, które regularnie przechodzą wewnętrzne szkolenia, zapewniając klientom najwyższą jakość usług Google Ads.

Wertui kieruje się konkretnymi celami biznesowymi klienta, a nie jedynie wyobrażeniami. Zespół skupia się na indywidualnych rekomendacjach, uznając, że każdy biznes jest wyjątkowy. To podejście gwarantuje spersonalizowaną strategię, dostosowaną do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli zastanawiasz się, czy reklama strony internetowej w Google Ads jest dla Ciebie, skorzystaj z pakietu testowego kampanii Google Ads już dziś i sprawdź, czy dzięki niej możesz pozyskiwać więcej klientów!

Chcesz skorzystać z pakietu testowego kampanii Google Ads?

Skontaktuj się z naszym specjalistą i poznaj wszystkie korzyści pakietu testowego od Wertui dla Twojej strony internetowej!

Odkryj korzyści pakietu testowego kampanii Google Ads dla Twojej firmy – FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat pakietu testowego Google Ads od Weruti.

1. Czym jest kampania testowa Google Ads od Wertui?

Kampania testowa Google Ads od Wertui to innowacyjne narzędzie, które umożliwia firmom ocenę skuteczności ich reklam online. Trwa około 50-60 dni, umożliwiając zebranie danych i analizę rezultatów kampanii przed pełnowymiarowym wdrożeniem.

2. Dlaczego warto skorzystać z pakietu testowego kampanii Google Ads?

Pakiet testowy jest dostępny w dwóch wariantach, odpowiadając różnym potrzebom przedsiębiorców: dla firm bez własnej strony oraz dla tych z istniejącą stroną www.

3. Jak przebiega proces kampanii testowej Google Ads od Wertui?

Proces kampanii testowej obejmuje podłączenie narzędzi analitycznych, uruchomienie kampanii Google Ads, monitorowanie wyników w czasie rzeczywistym, a na zakończenie przedstawienie raportu i strategii marketingowej.

4. Dla kogo jest dedykowany pakiet testowy kampanii Google Ads Wertui?

Kampania testowa Google Ads Wertui jest skierowana do różnych przedsiębiorców, od tych dopiero co startujących, przez firmy bez narzędzi promocyjnych, po te prężnie rozwijające się. Jest idealnym rozwiązaniem dla lokalnych firm, jak i tych planujących ekspansję na nowe sektory produktów lub usług.


Sprawdź nasz pakiet testowy kampanii Google Ads!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co zyskasz dzięki pakietowi testowemu od Wertui.


Zobacz również.

Kalendarz 18 lipca 2024

Jak stworzyć skuteczny landing page: Kompletne wprowadzenie

Strona typu landing page może być skuteczną formą reklamy w sieci. Dowiedz się, jak stworzyć efektywny landing page, który zwiększy konwersję!

Sprawdź to
Kalendarz 12 lipca 2024

4 powody, dla których Twoja strona potrzebuje audytu SEO

Audyt SEO – dlaczego wykonywany regularnie może pomóc w widoczności i wzrostowi odwiedzin Twojej strony internetowej? Przeczytaj!

Sprawdź to
Kalendarz 20 czerwca 2024

Jakie znaczenie ma zrozumienie potrzeb klientów w procesie tworzenia sklepu internetowego?

Czy wiesz, jak ważne jest zrozumienie potrzeb Twoich klientów przy tworzeniu sklepu internetowego? Wejdź i sprawdź, o czym musisz pamiętać!

Sprawdź to